AnaSayfa / Genel / Kahve falında düğünde akraba görmek

Kahve falında düğünde akraba görmek

Kahve falında düğünde akraba görmek hayal kırıklığına uğramadan tüm isteklerini sonuna kadar tatmin edecek bir yaşama sahip olacağına, kötü durumlara düşürüleceğine, kişinin eninde sonunda istediği hayata kavuşacağına, aile hayatının gün geçtikçe daha kötü bir hal alacağına, aldığı dualar sayesinde işlerinin açılacağına, sıkıntılı olarak başlayan çalışmaların yakın zaman içinde düzeleceğine ve yaşanan kırgınlıkların son bulacağına, geldiği noktaya ve mevkie de hep kendi emeği ve çabasıyla geleceğine, parasının ve malının da artacağına işarettir.

Kahve falında düğünde akraba gördüyseniz:

  • Maddi yönden bazı kısıtlamalarla olabilir.

Kahve falında akrabalarla düğüne gitmek acı tecrübeler edineceğine ancak gelecek için bu deneyimleri olumlu şekilde kullanacağına, daha büyük ve helal kazançlar elde edeceğine ve mutlu olacağına tabir olunur.

Kahve falında yakın akrabanın düğününü görmek kazancın az da olsa yitirileceğine, günaha, harama, zinaya ve yasak olana uzak duracağına delalet etmektedir.

Kahve falında bir akrabanın düğününü görmek her türlü yeniliğin mutluluk vereceğine, korkularından, kötü duygularından arınacağına delalet eder.

Kahve falında akrabanın düğününde oynamak eşi ve çocukları ile hayal ettiği hayatı yaşayacağına, onlardan her zaman saygı ve sevgi göreceğine, yakın bir zaman içinde büyük başarılar kazanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında akraba düğününe gitmek çok büyük kazanç getirecek işlere girileceğine, kişinin uğrayacağı maddi kayıpların düşmanlarını sevindireceğine tabir olunur.

Kahve falında akrabasının düğününü görmek iletişim konusunda daha güçlü olunacağına, hayırlı bir kısmet ile mutlu bir yuva kurulacağına delalet eder.

Kahve falında akrabanın düğününe gitmek neşeli ve huzurlu bir geleceğe, içine düşeceği bazı sorunlardan ötürü bulunduğu mevkiden uzaklaştırılacağına, bu yüzden büyük bir üzüntü duyarak neredeyse insanlara küseceğine delalet etmektedir.

Kahve falında bir akrabasının düğününü görmek sıkıntı yaşanacağına, bu yüzden yapılmak istenen bir projede yalnız kalınacağına, büyük bir emek verilen aile işinde zarar edileceğine, varolan sorunlarının sona ereceğine tabir olunur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir