AnaSayfa / Genel / Kahve falında dişlerin kırılması görmek

Kahve falında dişlerin kırılması görmek

Kahve falında dişlerin kırılması görmek bir alim gibi halden anlayan, dert dinleyen ve yol gösteren bir kimse konumuna geleceğine, sorunların çözüm bulacağına, hayır işlerinde zaman harcanacağına ve rahat edilecek bir döneme girileceğine, yaptığı işlerle insanların gönlünde taht kuracağına ve hayırlı bir kısmet bulup hayal ettiği gibi bir düğünle evleneceğine, kısa süre içinde çok kazançlı bir işe girileceğine, bolluk içinde bir hayat yaşanacağına, tatsızlıkların aşılacağına, dertleri biteceğine, gelişim içine girileceğine, başarılı ve kazançlı günler yaşanacağına, çok üst mevkilere yükseleceğine, zararlı bir alışkanlıkla uğraşmak zorunda kalınacağına inanılır.

Kahve falında dişlerin kırılması gördüyseniz:

  • Sosyal yaşamınızda veya aişk hayatınızda yeni gelişmeler söz konusu olabilir.

Kahve falında diş kırılması görmek kazanç ve mal kaybına uğrayacağına, adının kirletilmeye çalışılacağına rivayet eder.

Kahve falında diş kırılmasını görmek işlerinin çoğalacağına, hayatının da daha kolay, zevkli ve eğlenceli bir hale geleceğine, beraberinde olan insanlara da destek olup işlerini büyüteceğine ve yaptığı akılcı planlar sayesinde maddi sorunlarla karşılaşmayacağına işaret eder.

Kahve falında birinin dişlerinin kırıldığını görmek böylece eline geçen bir miktar para sayesinde işlerini hiç olmadığı kadar iyi şekilde sürdüreceğine ve sevdiği kişileri de yanına alarak çok başarılı işlere imza atacağına, huzur ve rahatlık sağlayacak bir ortam içinde bir yuva kurulacağına, stres ve sinirden uzak durulacağına, işlerin hayırlı bir şekilde sona ereceğine yorulur.

Kahve falında diş kırılmış görmek sevdiği kişiler ile çok büyük ve mutluluk dolu gelişmeler yaşayacağına, fal sahibinin de bu fırsatı en iyi şekilde değerlendirerek maddi anlamda kurtuluşu bulacağına alamet eder.

Kahve falında diş dolgusunun kırıldığını görmek sıkıntı yaşadığı bazı durumları yakında ortadan kaldıracağına, güzel (yakışıklı) ve önemli hissedeceğine yorulur.

Kahve falında takma diş kırılması görmek yapılan bir hata yüzünden zor zamanlar geçirileceğine, ailevi konularda çok daha fazla sorumluluk alınacağına tabir olunur.

Kahve falında dişlerin kırılması görmek kazancının eksileceğine ve bu nedenle hane içinde kıtlık yaşayacağına, buna rağmen çok büyük kazançlar elde edeceğine delalet eder.

Kahve falında dişlerimin kırıldığını görmek tamamlanmadan kalacağına, bundan sonrası için de tükenmeyecek bir bolluğa ve zenginliğe ulaşarak yaşamının sonuna kadar güzel yaşayacağına yorulmaktadır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.