AnaSayfa / Genel / Kahve falında diş dolgusunun kırıldığını görmek

Kahve falında diş dolgusunun kırıldığını görmek

Kahve falında diş dolgusunun kırıldığını görmek herhangi bir problemle karşılaşmayacağına, arsız ve yüzsüz kimselere uyacağına, iç dünyanızın sakinleşeceğine, mutluluktan ayaklarının yerden kesileceğine, aile bireyleri arasındaki tartışmaların tatlıya bağlanacağına, ortalık kurulacak olan bir çalışma sayesinde iş dünyasında adın daha da parlayacağına ve bu sayede hem işlerin artacağına hem de yeni işkollarına girileceğine, iş hayatı ile ve aile hayatı ile ilgili sıkıntılı günler yaşayacağına, yapılan tartışmaların olumlu sonuç vereceğine, maddi olarak büyük kazanç elde edileceğine, hayal edilen herşeye kavuşulacağına işarettir.

Kahve falında diş dolgusunun kırıldığını gördüyseniz:

  • Düzenlemeler getiren önermeleriniz veya niyetiniz, karşı taraf tarafından tam da söylediğiniz şekilde anlaşılmayabilir.

Kahve falında diş dolgusunun kırıldığını görmek eline geçen fırsatları bu sayede çok hayırlı işler için kullanacağına, hayat içinde istediği ve hayalini kurduğu herşeye kavuşacağına ve daha önce birçok kez girmek istediği bir işe şartların uygun bir hale gelmesi ile çok zahmet çekmeden gireceğine, işinde itibar edineceğine yorulur.

Kahve falında dişlere dolgu yaptırmak kötü günlerinden kurtulacağına, kararmış düşüncelerinin aydınlanacağına delalet etmektedir.

Kahve falında dişe dolgu yaptırdığını görmek korkularının, kuruntularının ve hastalıklarının son bulacağına, amaçlarının da gerçekleşeceğine, alacaklarını tahsil edeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında dolgulu diş görmek aile içinde de tartışma yaratacak kararlar alınacağına, fal sahibinin fakirleşeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında diş dolgusunun düştüğünü görmek Allah’ın kişiye sayısız lütuflar ve fırsatlar sunacağına, sevdiği kişiler tarafından çok hayırlı bir işe sokulacağına, bu iş sayesinde kendisine yeni ve hayırlı kapılar açan kişiler ile tanışacağına, aile bireylerinden birisi ile herkesi şaşkına çevirecek bir işe gireceğine inanılır.

Kahve falında dişe dolgu yapıldığını görmek kısa zamanda çok güzel bir işin başına geçeceğine, emeklerinin karşılığını alacağına tabir olunur.

Kahve falında diş dolgusu düşürmek yaşanan parasal sıkıntıların düzeleceğine, karanlıkların aydınlanacağına, kazanılan bir yarışmadan para kazanılacağına, sosyal hayat içinde sevilen bir kişi olunacağına, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına ve zorlukların kısa süre içinde sona ereceğine tabir olunur.

Kahve falında çürük dişe dolgu yaptırmak çevresindeki insanlar tarafından çok sevilen ve sayılan bir kişi olacağına, çok yüklü kazançlar elde edileceğine rivayet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.