AnaSayfa / Genel / Kahve falında deve yumurtası görmek

Kahve falında deve yumurtası görmek

Kahve falında deve yumurtası görmek dert yüzü görmeyeceği gibi, hayatı ile ilgili büyük sorunlarla da karşılaşmayacağına, zor günler geçireceğine, ecel terleri dökeceğine ve çok mutsuz olacağına, sorunların çözüleceğine ve hayırsız kişilerin aileden ve haneden uzaklaştırılacağına, malına gelecek zarara, toplumu aydınlatacak kadar ehil kimse olup, bilgiyle donanacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, çok büyük çalışmalar gerçekleştirip çok büyük ve helal kazançlar elde edeceğine, uzunca bir zaman çektiği sıkıntılardan ötürü uğradığı zararı kapatacağına, maddi olarak kötü geçen bir dönemin kapanacağına rivayet eder.

Kahve falında deve yumurtası gördüyseniz:

  • Eşiniz ile olan bağlarınızı güçlendirebilir veya eskisine nazaran daha iyiye götürme imkanı bulabilirsiniz.

Kahve falında deve kuşu yumurtası toplamak mutlulukların her geçen gün daha da artacağına, uzun zamandan beri hayal edilen ve neredeyse gerçekleştirilmek üzere olan şeylerin yarıda kalacağına delalettir.

Kahve falında deve yumurtası görmek ailesini hem gururlandıracağına hem de daha iyi şartlarda yaşatma imkânı elde edeceğine, kendisini kötü bir duruma düşürebilecek bir kişiyi hanesinden uzaklaştıracağına alamet etmektedir.

Kahve falında deve kuşu yumurtası görmek yakın bir zamanda alınacak olan hayırlı bir haber sayesinde sıkıntıların sona ereceğine, ters giden olayların düzeleceğine, üzüntülerin son bulacağına, girdiği bütün işlerde hiç düşünmediği zorluklar ile karşılaşacağına rivayet eder.

Kahve falında yavru deve sevmek büyük tartışmaların yapılacağına, kalp kırıklıklarının yaşanacağına ve kötü sözlerin işitileceğine, sakin ve huzurlu bir durum içinde olunacağına alamet eder.

Kahve falında deve olmak ağız tadı, keyif ve neşe içinde yaşayacağına, Allah’ın kendisine lütfettikleri için de kendini çok şanslı göreceğine, işlerinin Allah’ın izni ile çok iyi gideceğine, mali açıdan büyük bir ferahlık yaşanacak bir döneme gireceğine, aile bireyleri arasındaki kırgınlıkların yakın zaman içinde tatlıya bağlanacağına işaret eder.

Kahve falında deveye yemek yedirmek kötü günlerinin, sıkıntılarının, sorunlarının ve problemlerinin de son bulacağına, ilaç kullanılması gereken bir hastalıkla uğraşılacağına, söz dinlemeyen bir akraba tarafından sorunlu bir işin ortasına çekileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında deve ölüsü görmek hep dinç ve genç kalacağına, bekar kimseler için eşlerinin yabancı uyruklu olacağına tabir olunur.

Kahve falında devenin altından geçmek kazancın günden güne artacağına, yaptığı işlerde her zaman dürüst ve namuslu davranacağına rivayet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir