AnaSayfa / Genel / Kahve falında dershaneden kaçmak

Kahve falında dershaneden kaçmak

Kahve falında dershaneden kaçmak eline geçen parayı yapacağı bir hata yüzünden girdiği bir işte batıracağına, maddi ve manevi açıdan pek çok sorunla karşılaşılacak durumlara düşüleceğine, borçların gün geçtikçe daha da büyüyeceğine, uzakta yaşayan bir akrabadan kötü bir haber alınacağına, güvendiği ve inandığı kişiler nedeni ile çok pişman olup, kendisine kızacağına, sıkıntılı ve üzüntülü günlerin mutluluk dolu gelişmeler sayesinde son bulacağına, sorun yaşanan kişiler ile aranın düzeltileceğine, bereketli ve hayırlı olacağına, gelirinden yana memnun olacağına, zor bir duruma düşüleceğine ve yapılan hatalar yüzünden eldeki fırsatların kaçırılacağına, başka başka sebeplerden ötürü uzunca bir süre toparlanılamayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında dershaneden kaçmak gördüyseniz:

  • Çözümlenemeyen konuların çözümlenmesini sağlayacak gelişmeler sizi şaşırtabilir.

Kahve falında dershaneden kaçmak başarı kazanılacağına, yeni bir iş hayatına sahip olunacağına, iş sahibi olmak için uğraş verileceğine, kendisini çok şanssız ve kısmetsiz olarak göreceğine bunun da onun bazen isyan etmesine, üzülmesine, sinirlenmesine ve gözyaşı dökmesine neden olacağına işarettir.

Kahve falında dershane görmek epey bir zamandan beri uzakta olan ve çok büyük bir özlem duyulan kişinin yakında döneceğine, keyfinin ve huzurunun kaçacağına böylece çektiği üzüntü ve sıkıntı nedeni ile hastalanıp yatağa düşeceğine yorulur.

Kahve falında dershaneden çıkmak mutluluk verecek gelişmeler yaşayacağına, rahatsızlık veren ve aile bireylerini birbirine düşüren bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında dershaneye gitmek daha fazla kazanç getireceğine, borçların kısa zamanda ödeneceğine, üzüntülerin ve sıkıntıların yakın bir zaman içerisinde ortadan kalkacağına, yanlış seçimler yüzünden maddi kayıpları kadar manevi anlamda da kayıplar yaşayacağına, mevcut düzeninin bozulmasından dolayı da psikolojik olarak kötü bir duruma düşeceğine işarettir.

Kahve falında dershaneye geç kalmak beklenmedik olumsuz olaylarla karşılaşacağına, darda kalacağına, ağız tadını, neşesini kaybedeceğine, sorunlu zamanlar geçireceğine işarettir.

Kahve falında kendini dershanede görmek falı kapatan kişinin alacağı kararların kendisi için hayır getireceğine, çok rahat ve hayırlı işlere gireceğine, büyük başarılara imza atacağına delalettir.

Kahve falında dershaneye kayıt olmak konu komşudan, akrabadan, arkadaştan ya da eş dosttan medet umacağına ve bu konuda elinin boş dönmeyeceğine, çok büyük bir proje ortaya koyacağına alamet etmektedir.

Kahve falında dershaneye yazılmak uzun yıllar boyunca çekeceğine, çok büyük üzüntüler yaşayacağına, üzüntülü günlerin  sona ereceğine delalet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.