AnaSayfa / Genel / Kahve falında derede kurbağa görmek

Kahve falında derede kurbağa görmek

Kahve falında derede kurbağa görmek kendini sürekli geliştirmek için çabalayacağına, kişinin üstünde çok fazla baskı hissetmesi ve her şeyin hesabının sorulması nedeniyle sıkıntılar yaşayacağına, kısmetlerinin bol olacağına, verilen sözlerin yerine getirilemeyeceğine ve haksızlığa uğranılacağına, sevdiği ve değer verdiği kişilerin vereceği destek ve edecekleri yardım sayesinde işlerini çok daha büyüteceğine, büyük ve önemli bir kimse olacağına, toparlanacağına, hedeflere ulaşılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında derede kurbağa gördüyseniz:

  • Hoşnut olmadığınız konular varsa veya bazı şeyler sizi tatmin etmiyorsa dile getirmelisiniz.

Kahve falında derede kurbağa görmek kısıtlama yoluna gitmeden rahatça harcama yapacağına, bir sebeple çok zor günler geçireceğine, iş hayatında yaşadığı sıkıntıyı ister istemez ailesine de yansıtacağına delalettir.

Kahve falında sıçrayan kurbağa görmek kısa zaman içinde büyük kazançlar elde edilmesine vesile olacak bazı işlere girileceğine, bu sayede yaşanan kötü durumların ve problemlerin hiçbir zarara yol açmadan en kısa zamanda ortadan kalkacağına, çok daha iyi şartlar içinde yaşayacağına delalet eder.

Kahve falında ölmüş kurbağa görmek çok hayırlı ve mutlu günler geçireceğine, kısa bir süre içinde çok büyük kazanç elde edeceğine, elinde bulunan yüklü bir para ile kendi işini kuracağına, hayırlı ve güzel haberler alınacağına, sıkıntılı bekleyişlerin sona ereceğine işarettir.

Kahve falında kurbağa yakalamak zahmetli bir işin içinden başarıyla çıkılacağına, neşe ve sevinç içinde olacağına inanılır.

Kahve falında yavru kurbağa görmek sıkıntılı günler geçirileceğine, kötü olayları ve sorunları geride bırakacağına delalet etmektedir.

Kahve falında su kurbağası görmek çok büyük kazançlar elde edip iyi yerlere geleceğine ve başarılı bir kişi olacağına, sağlıklı bir bedene sahip olmak için spora başlanacağına delalet eder.

Kahve falında temiz su içinde kurbağa görmek maddi gücünün, kendine olan güveninin, yarınlara olan inancının, huzurunun ve mutluluğunun da azalacağına, zahmetli durumların sona erdirileceğine inanılır.

Kahve falında canlı kurbağa yemek daha geniş rızık elde edeceğine, yaşanan kötü durumların düzeleceğine, büyük kazanç getirecek işlere girileceğine, daha fazla rızık elde edileceğine, geçimin daha kolay hale geleceğine, çekilen sıkıntıların son bulacağına delalet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir