AnaSayfa / Genel / Kahve falında denizde balık sürüsü görmek

Kahve falında denizde balık sürüsü görmek

Kahve falında denizde balık sürüsü görmek çalışmaları ile takdir toplayacağına, alkış alacağına ve itibar göreceğine, yalana dolana itibar ve tenezzül etmeyeceğine, tartışma yaşayacağına, ailenin büyüyeceğine, işlerin yarattığı stresten ve gerginlikten kurtulmak için kısa süreli de olsa bir tatile çıkılacağına ve kurulan hayallerin gerçeğe dönüştürüleceğine, bolluk ve bereketin haneyi terkedeceğine, üzüntülerin ve tartışmaların sonunda tatlıya bağlanacağına, beğenilen işlere imza atacağına, yaptığı işle ilgili olarak birçok kişi yetiştireceğine tabir olunur.

Kahve falında denizde balık sürüsü gördüyseniz:

  • Başak erkeğiyseniz arkadaş ilişkilerinizden farklı bir zarar görebilirsiniz.

Kahve falında denizin içinde bir sürü balık görmek hayırlı insanlarla karşılaşıp, işlerinin de en hayırlı şekilde sonuçlanacağına, hayat boyu isteklerine ulaşacağına yorulmaktadır.

Kahve falında denizde balık sürüsü görmek kötü niyetli kişiler tarafından istenmeyen bir durumun ortasında bırakılacağına, sıkıntılarının hafifleyeceğine delalet eder.

Kahve falında denizde bir sürü balık görmek manevi olarak çökmekle kalmayacağına, hak ve din yolunu bırakacağına işarettir.

Kahve falında bir sürü canlı balık görmek evine huzur ve bereketin geleceğine, başına gelecek kötü bir durumdan ötürü çok sıkıntılı ve maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar verecek olaylar yaşayacağına yorulur.

Kahve falında bir sürü yunus balığı görmek gereksiz ve değersiz birinden yardım isteneceğine, ailesinden, çocuklarından ve tüm sevdiklerinden uzak kalacağına yorulur.

Kahve falında balık sürüsü görmek borçlanarak bazı işlere atılacağına, sorunlu bir ilişkinin sona erdirileceğine, resmi bir kurumda üst bir makama terfi alınacağına delalettir.

Kahve falında sürü halinde balık görmek istediği işi yapma olanağı elde edeceğine, bu sayede gelirinin artacağı, konforunun ve lüksünün yerinde olacağı, elinin şimdiye kadar hiç görmediği kadar para göreceğine ve malının da aynı oranda artacağına, bir sebeple uzun bir süre boyunca insanlardan uzak duracağına delalet etmektedir.

Kahve falında ölü balık sürüsü görmek maddi açıdan çok kazanç getirecek ve yeni iş kapıları açacak bir döneme girileceğine, gönül bağı kurulmuş olan bir kişi ile evlilik yolunda bazı kararlar alınacağına, daha sonra yaşadığı bazı şeylerden ötürü pişman olacağına ve gittiği yoldan döneceğine alamet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.