Kahve falında demiri kesmek

Kahve falında demiri kesmek hayalini kurduğu yaşamın kapılarını aralamak için de büyük fırsatlar yakalayacağına, kendisini çok iyi hissettirecek, yüceltecek ve gururlandıracak sözler duyacağına, kötülerin ve düşmanların yenilgiye uğratılacağına, elindeki malların gideceğine, bir süre iş bulmakta zorlanacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine, sevdiği kişileri etrafına toplayacağına, fal sahibinin emeklerinin karşılığında layık olduğu rızkı ve geliri elde edeceğine, aile huzurunuzun bozulacağına, mevcut koşulların daha da iyi hale geleceğine yorulur.

Kahve falında demiri kesmek gördüyseniz:

  • Sizi heyacanlandıran bir konuya harcama yapmanız da olasıdır.

Kahve falında demiri kesmek çok büyük sıkıntılar yaşayacağına, aile hayatında içinden çıkılmaz bir hal alan olaylar ile karşılaşacağına, büyük tartışmalar ve sorunlar yaşayıp aile bireyleri ile tartışma noktasına geleceğine, kazanacağı paralar sayesinde aile hayatında yaşanan tartışmaların sona ereceğine ve çok rahat ve refah içinde bir hayat yaşayıp huzurlu olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında demiri bükmek işlerinin açılarak kazancının çoğalacağına, yaşanan sorunların kısa süre içinde sona ereceğine yorulur.

Kahve falında bahçe demiri görmek endişelerin yerini mutluluğa bırakacağına, isminden sıkça söz ettireceğine, kendisini örnek alan bazı kişilerin daha fazla cesaretleneceğine ve daha iyi işler yapmaya çalışacağına inanılır.

Kahve falında demiri görmek girdiği işlerde hayal kırıklığı yaşamayacağına, belirsizlikler yaşanması yüzünden gelecek için adım atmakta zorluk çekileceğine işaret eder.

Kahve falında demirin üzerinde yürümek her türlü iş pürüzünü yok ederek geleceğe daha umutlu bakacağına, uzun ve hayırlı bir ömre işaret etmektedir.

Kahve falında balkon demirinin olmadığını görmek sorunların çok kısa zaman içinde halledileceğine, çalışkanlığı neticesinde kariyerini yükselteceğine tabir olunur.

Kahve falında balkon demiri görmek üzüntülerin günden güne artacağına, işlerin her daim hayırlı bir şekilde yürüyeceğine, manen çok huzurlu ve mutlu olunacağına delalet eder.

Kahve falında pencere demiri görmek kardeşlerin ortak bir işe girileceğine, sevgiliye karşı olan hislerinin azalacağına işarettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir