Kahve falında demet çiçek almak

Kahve falında demet çiçek almak epey zamandan beri üzerinde kafa yorulan bir çalışmanın kısa süre içinde hayat geçirileceğine, endişe ve üzüntü yaratan olayların yakın zaman içinde düzeltileceğine, çok büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, yapılacak bazı akıllıca manevralar sayesinde rakiplerin geride bırakılacağına, çok hayırlı ve helal rızıklara kavuşacağına, amaçlarını gerçekleştirmek için büyük fırsatlar elde edeceğine, sevindirici haberler alacağı bir döneme gireceğine, var olanlar ile yetinip geçinmeye çalışacağına, uzun bir zaman boyunca uğursuzluklar ve şanssızlıklar ile boğuşacağına, iş hayatında çok zarar edileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında demet çiçek almak gördüyseniz:

  • Bazı kişilerin bazı hareketlerinin nedenleri ya da bazı girişimlerinizin gerçekçi olup olmadı konusunda şüpheleriniz olabilir.

Kahve falında bir demet sarı çiçek görmek sıkıntıların kısa zaman içinde sona ereceğine, sorunlarından kurtulmak için sevdiği kişilerden yardım isteyeceğine ancak herhangi bir kişiden bir türlü yardım alamayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında demet çiçek görmek aksi takdirde zor zamanlar geçireceğine ve kötü bir durumla karşı karşıya kalacağına, güzel bir haber almaya delalet etmektedir.

Kahve falında beyaz çiçek demeti görmek hayali kurulan herşeye kavuşulacağına, sevilen kişilerden alınacak yardım ya da gelecek destekle yaşanan kötü durumların düzeltileceğine, çok başarılı işler ortaya koymaya devam edeceğine, herkes tarafından takdir edilen ve sevilen biri olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında demet demet çiçek görmek sorunlarından ve sıkıntılarından uzun uğraşlar sonunda kurtulacağına, hayatının her geçen gün kendisine daha büyük mutluluk ve hayır getireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında demet çiçek almak kendi işini kurarak büyük atılımlar gerçekleştireceğine, hiç bilmediği bir işe gireceğine ve bu işi öğrendikten sonra adını herkesin duymasını sağlayacak başarılara imza atacağına, sevinçli ve  güzel haberler alınacağına rivayet eder.

Kahve falında elinde bir demet çiçek görmek uzun zamandan beri yapmak istediği bir işe gireceğine, büyük kazançlar elde edeceğine, hayalini kurduğu şeyleri yapmaya başlayacağına, eş dost ya da akrabalardan biri ile ortaklık kurulacağına alamet etmektedir.

Kahve falında bir demet beyaz çiçek görmek kendi ailesi ile de arasının açılacağına, sağlıkla ilgili olarak herhangi sıkıntı çekilmeyeceğine inanılır.

Kahve falında kırmızı çiçek demeti görmek son model arabaya sahip olacağına, lüks tüketime büyük bütçe ayırabileceğine, şanssızlıklar yaşayıp uzun bir zaman boyunca kendisini toparlayamayacağına rivayet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top