AnaSayfa / Genel / Kahve falında damla damla kan görmek

Kahve falında damla damla kan görmek

Kahve falında damla damla kan görmek borç yüzünden uykuların kaçacağına, gireceği her işte çok büyük başarılar kazanacağına ve adından sıkça söz ettireceğine, yeni bir arkadaş ortamına girileceğine ve çok zorluk getirecek ve kişinin üzülmesine sebep olacak bir işin hızlı bir şekilde aşılacağına, yapılan bu hamleden ötürü iş ve aile hayatındaki kişilerden ağır eleştiriler geleceğine, insanlar tarafından takdir edileceğine, özellikle genç kimselere karşın koruyucu bir rol üstleneceğine, büyük başarılar kazandığı ortaklıklardan birinde hiç istemediği halde bir kırılma yaşayacağına, çalışmalarının beğenileceğine tabir olunur.

Kahve falında damla damla kan gördüyseniz:

  • Sizi arayıp, görüşmek isteyen kimseleri reddetmemelisiniz.

Kahve falında damlayan kan görmek bihaber olduğu konularla ilgili doğru ve kesin bilgilere ulaşacağına, dilediği gibi harcama yapacağına işaret etmektedir.

Kahve falında iki damla kan görmek tatsızlıklar çıkacağına, kavgaların ve anlaşmazlıkların baş göstereceğine, işlerinin açılacağına ve bu sayede hayatına bolluğun ve bereketin geleceğine delalettir.

Kahve falında kan damlası görmek belki hayatında bir daha eline geçmeyecek bir fırsatı değerlendirmeyeceğine, aile hayatındaki güzel gelişmeler ile mutlu olacağına yorulur.

Kahve falında kan damlaları görmek üzüleceğine, elinin darlığa ve yokluğa düşmeyeceğine, ekonomik olarak sıkıntı çekmeyeceğine bu sayede manevi olarak da huzurlu olacağına delalettir.

Kahve falında damla damla kan görmek çok büyük miktarda para elde edeceğine, ister istemez çok sorunlu bir zaman geçireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında bir damla kan görmek tahliye gibi sevindirici haberlerin yakın zamanda geleceğine, rahata kavuşacağına, işlerinin yolunda gideceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında kan damlaması görmek yeni bir kazanç kapısı bulunacağına, epey bir süreden beri inişli çıkışlı seyreden işlerin düzene gireceğine, hayallerine ve beklentilerine kavuşacağına işarettir.

Kahve falında bir kaç damla kan görmek aile içinde neşeli ve keyifli günlerin başlayacağına, büyük bir ortaklığa gireceğine, sorunlarından kurtulacağına alamet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir