AnaSayfa / Genel / Kahve falında dağda yol görmek

Kahve falında dağda yol görmek

Kahve falında dağda yol görmek hasta ve zor geçireceğine, haneye giren küçük bir miktar para sayesinde derin bir nefes alınacağına ve devamının da geleceğine, çok güzel haberler ile dönüleceğine, yapması gereken şeyleri oturup karar vermesi ve bir plan yapması gerektiğine eğer bu şekilde hareket ederse içinde bulunduğu durumdan rahatlıkla kurtulacağına ve çok zor zamanlar geçirdikten sonra düze çıkılacağına ve kazanç elde edileceğine, olanaksızlıklarla mücadele eder hale geleceğine, sorunlarından ve üzüntülerinden kısa bir zaman içinde kurtulacağına, endişe ettiği konularda çok güzel adımlar atacağına, çok iyi insanlar ile güzel projeler gerçekleştireceğine, işsizlerin iş sahibi olacağına, para kazanmaya işaret eder.

Kahve falında dağda yol gördüyseniz:

  • Sevdiklerinize karşı cömertsiniz.

Kahve falında dağda yol aramak kazancı arttıracağına, sorunlarının hızlı bir şekilde ortadan kalkacağına rivayet eder.

Kahve falında dağda yol görmek iş hayatı ile ve aile hayatı ile ilgili sıkıntılı günler yaşayacağına, sevilen bir kişi olunması sayesinde her zaman insanların desteğine mazhar olunacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında dağda yolunu kaybetmek kısa süre içinde kurtuluşa ereceğine, işle ve aile ile hayırlı ve güzel haberlerin alınacağına, yepyeni ve kazançlı fırsatlar yakalanacağına ve hayır getirecek bir kişinin önayak olması ile eğitim hayatının devam ettirileceğine delalettir.

Kahve falında dağ yolu görmek kendisinin de bundan büyük mutluluk duyacağına, huzur, bolluk ve bereket geçireceğine tabir olunur.

Kahve falında dağ ve yol görmek kendisi için çok yardım etmiş ve hala yardım  eden birisine bir sürpriz yapılacağına ve bu sayede mutu edileceğine, kıskanan kişiler tarafından ortaya çıkarılan kötü sürprizleri kendi bilek gücü ile yeneceğine ve korkusuzca işinin başında duracağına işaret eder.

Kahve falında çamurlu yollar görmek düşmanlarından ve rakiplerinden kurtulacağına, hem hayatının kurtulacağına delalet eder.

Kahve falında tüyleri yolunmuş tavuk görmek diplomalı ya da üniversiteli olmamış olmasının başarısına engel olamayacağını göstererek alaylı olacağına, kazanacağı paralar sayesinde aile hayatında yaşanan tartışmaların sona ereceğine ve çok rahat ve refah içinde bir hayat yaşayıp huzurlu olacağına rivayet eder.

Kahve falında yol bulmaya çalışmak mutluluğun ve başarının sırrını çözmeyi bileceğine, büyük işlere imza atacağına ve sorunları anlayışlı bir şekilde çözeceğine yorulur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir