AnaSayfa / Genel / Kahve falında çürük dişlerin döküldüğünü görmek

Kahve falında çürük dişlerin döküldüğünü görmek

Kahve falında çürük dişlerin döküldüğünü görmek huzurun, keyfin ve geçimin kalmayacağına, melanetli olayların arka arkaya geleceğine, karşısına çıkan bazı sorunlar yüzünden elinde bulunan kazancın neredeyse tamamını harcayacağına, yaşadığı yerin güzelleşeceğine, elinin bollaşacağına, imkânlarını çok iyi bir şekilde kullanması sayesinde kendisi için çok hayırlı bir iş kuracağına, sevdiği kişiler ile elbirliği yaparak daha büyük kazançlar elde edeceğine ve çok uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere kavuşacağına, kısa bir zaman içinde kendisini çok iyi yerlere getirecek bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, çok büyük bir hata yaptığını anlayacağına ve bu hatayı düzeltmek için gece gündüz demeden kendisini yıpratarak çok büyük çaba göstereceğine, iş hayatında herkes tarafından tanınan ve saygı duyulan bir kişi olunacağına, uzun süre kötü giden bir işin düzeltileceğine yorulur.

Kahve falında çürük dişlerin döküldüğünü gördüyseniz:

  • Yakın arkadaşlarınızla veya meslektaşlarınızla keyifli planlar yapabilirsiniz.

Kahve falında çürük diş görmek çocuklar gibi mutlu olacağına, çok sevilen ve değer verilen bir büyükten destek görüleceğine inanılır.

Kahve falında çekilmiş çürük diş görmek deyim yerindeyse kişiye yar olmayacağına ve haydan gelenin yine huya gideceğine, bazı kimselere haksızlık edeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında başkasının çürük diş görmek bereketli yağmurlara, yeni bir işe girmek için üst düzey bir yetkiliden yardım isteneceğine, zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına yorulur.

Kahve falında çürük diş çektiğini görmek sorunlarının en büyük kaynağının çözüleceğine ve bundan sonrası için hayatının çok daha güzel olacağına, yapılan işte çok iyi bir kişi ile tanışılacağına, bu kişi ile yeni işlerin peşinde koşulacağına, daha büyük kazançlar elde edileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında çürük diş sökmek maddi ve manevi olarak büyük bir zarar göreceğine, elinin bollaşacağına, başarısının önündeki engellerin ve aksiliklerin kaybolacağına, rızkının genişleyeceğine yorulur.

Kahve falında çürük dişten kurtulmak fal sahibinin tüm korkularından ve günahlarından arınacağına, işlerini kısa bir zaman içinde yoluna koyacağına alamet etmektedir.

Kahve falında çürük diş aldırmak gözünü bürüyecek olan dünya malı nedeni ile yanlış yollara gireceğine, alınacak kararların kişinin geleceğini baştan sona değiştireceğine rivayet eder.

Kahve falında diş çürüğünü temizlemek sorunlu kişilerle irtibatın koparılacağına, hayırlı kazançlar elde edileceğine, güzel fırsatların ele geçirileceğine rivayet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.