Kahve falında çöp görmek

Kahve falında çöp görmek kendisine sorun olarak aldığı şeyleri kısa zaman içinde düzelterek ortadan kaldıracağına, çok büyük bir baskı altına gireceğine, ticarette başarılı olacağına, ettiği zararları yakın zaman içinde ortadan kaldıracağına, zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine, yeni bir eve taşınılacağına, çok büyük yenilikler yapacağına ve her zaman çok daha akıllıca düşünüp kendisini geliştireceğine, sorunlarını geride bırakıp huzurlu bir hayat süremeye çalışacağına ve neredeyse kendisi ile aynı yollardan geçmiş hayırlı bir kısmet ile dünya evine gireceğine, iyileşeceğine yorulur.

Kahve falında çöp gördüyseniz:

  • Ailenizden birisiyle ağız münakaşasına girbilirsiniz.

Kahve falında eti çöpe atmak hayatının geri kalan döneminde yalnız olacağına ve hayatının böyle devam edeceğine, iyi bir evlilik yapılıp daha da mutlu bir hayat sürdürüleceğine işarettir.

Kahve falında çöpten elbise almak geniş ve bol rızık elde edeceğine, Allah katında makbul olacak işlere atılacağına, yüzünün hep güleceğine işarettir.

Kahve falında ekmeği çöpte görmek sorunlarının çözüleceğine, özel hayatta güzel bir ilişki yaşanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında çöplü su görmek ticaretinin hızlanacağına, aile üyelerinden veya kişinin kendisi ile ilgili sağlık sorunlarına yönelik haberler alınacağına rivayet eder.

Kahve falında evdeki çöpleri toplamak sıkıntılı zamanlar yaşayacağına, yaşanan bir tatsızlığın tatlıya bağlanacağına ve bütün dileklerin bir bir gerçeğe dönüştürüleceğine delalettir.

Kahve falında çöpten kıyafet almak hayatına daha iyi çeki düzen vereceğine, o kimsenin başının dertte olduğunu öğreneceğine ve yine o insanın tatsız olaylarla karşılaşacağına işaret etmektedir.

Kahve falında boş çöp kutusu görmek işlerinin kısa zamanda açılacağına, buna doğru orantılı olarak da çok para kazanıp hayallerine kavuşacağına işaret eder.

Kahve falında yerdeki çöpleri toplamak iş hayatında sözü geçen biri olacağına, çok daha iyi mevkilere gelineceğine ve yardıma muhtaç insanlara çok büyük yardımlar yapılacağına rivayet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top