AnaSayfa / Genel / Kahve falında çok demir para görmek

Kahve falında çok demir para görmek

Kahve falında çok demir para görmek eşler arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, güzel günler yaşanacağına, tartışmaların ve sürtüşmelerin sona ereceğine, kısa süre içinde çok büyük maddi kazanç elde edileceğine, ruhsal olarak epey ilerleme kaydedileceğine ve musibetlerin kovulacağına, sevinçli haberler alınacağına, verilen sözlerin yerine getirileceğine, hayal ettiği ve uzun zamandan beri istediği şeylere kısa sürede iyi bir şekilde kavuşacağına, hanesine bereketin ve bolluğun geleceğine, iş dünyasında rakiplerini zekâsı ve yeteneği ile egale etmesi sayesinde önünün açılacağına, musibetlerle karşılaşmayacağına, belalara denk gelmeyeceğine, toparladığı özgüveni sayesinde çok rahat bir şekilde yeni çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine delalet eder.

Kahve falında çok demir para gördüyseniz:

  • Soluksuz kalana kadar konuşan kişilerden söz almakta zorlanabilirsiniz.

Kahve falında demir para yutmak yakın bir zamanda alınacak olan hayırlı bir haber sayesinde sıkıntıların sona ereceğine, ters giden olayların düzeleceğine, üzüntülerin son bulacağına, bir sebeple ruhen güçsüz düşüleceğine işarettir.

Kahve falında kağıt para ve demir para görmek çok istenen bir şeye sahip olunacağına, insan içine çıkmak istemeyeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında demir para başkasına vermek eline geçen imkânları çok daha iyi bir şekilde kullanarak başka insanlara örnek olacağına, tecrübe sahibi bir kişinin yanında işe başlanacağına ve bu kimse sayesinde kısa sürede büyük deneyim elde edileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında yeni demir para görmek para kazanmaya, vaatlerin ve verilen sözlerin yerine getirilemeyeceğine ve sorun yaratacak bir projeye dâhil olunacağına işarettir.

Kahve falında topraktan demir para toplamak yaptığı çalışmalar ile insanlar arasında çok saygın bir yere kavuşacağına, gözyaşlarının dineceğine, yüzünün güleceğine, umutlarının tazeleneceğine, ruhunun şifa bulacağına inanılır.

Kahve falında tarihi demir para görmek aksi halde büyük bir zarar uğranabileceğine, malından ve parasından kaybedeceğine böylece yokluğa düşeceğine, ekmeksiz kalacağına delalettir.

Kahve falında birinden demir para almak çok mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına, kırgın olduğu bir kişi ile barışacağına, kazançlı bir işle ilgili olarak bir adım atacağına, şans oyunlarından birini kazanacağına ve bu sayede cebine az da olsa bir miktar para gireceğine, zararlı bir alışkanlıkla boğuşulacak bir döneme girileceğine işarettir.

Kahve falında yolda demir para görmek yaşadığı yoğunluk içinde küçük bir geziye çıkmak için kendisine zaman yaratabileceğine, fesatlıklar içinde kalınacağına tabir olunur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir