AnaSayfa / Genel / Kahve falında çok akraba görmek

Kahve falında çok akraba görmek

Kahve falında çok akraba görmek ahlakta da olgunlaşıp, güzelleşeceğine, kendi alanında çok aranılan ve beğenilen bir kişi olacağına, asla gururundan ödün vermeyeceğine, elini attığı her işi yerine getireceğine, güç ve kudret sahibi kimse haline geleceğine ve işinde göstereceği başarı sayesinde büyük bir itibar sahibi olacağına, önemli yol ayrımlarında arkadaşları sayesinde kendisi için en hayırlı olanı seçeceğine, sorunlarla ve maddi sıkıntılarla dolu bir dönem geçireceğine, kendisini mutsuz hissetmesine neden olan duygu ve düşüncelerinden arınacağına, cebine giren paranın gittikçe azalacağına, büyük tartışmalar yaşanacağına, sevilen kişiler ile aranın açılacağına ancak daha sonra bu durumların yavaş yavaş düzeleceğine rivayet eder.

Kahve falında çok akraba gördüyseniz:

  • Aklınız yolunuzu aydınlatabilir.

Kahve falında ölmüş akrabayla konuşmak çevresinde kendisini koruyup kollayacak ve dört bir koldan saracak kimselerin çoğalacağına, sorunların çözüleceğine ve hayırsız kişilerin aileden ve haneden uzaklaştırılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında akrabanı zayıflamış görmek sorunların biteceğine, üzüntülü günlerin  sona ereceğine, sevilen bir kişi ile dünyaevine girileceğine, evlat sahibi olunacağına, kendisine rakip olan kişiler tarafından zarara uğratılmaya çalışılacağına, başarılı adımlar atacağına, sevdiği kişilerin hayallerini gerçeğe çevireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında uzak bir akraba görmek yalnız kalınacağına, özel ve sosyal hayatından geri çekmek zorunda kalacağına yorulmaktadır.

Kahve falında akraba kuzen görmek iş ile ilgili tecrübeli kişi ya da kişiler ile oturup fikir alışverişinde bulunacağına, yaşamının olumlu ve hayırlı şekilde ilerleme göstereceğine delalettir.

Kahve falında akrabalarla vedalaşmak kardeşlerin arasına para ile ilgili bir sıkıntı gireceğine, kendi parasıyla ve gücüyle ayakta kalıp mücadeleye devam edeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında akrabanın para verdiğini görmek kazancının çoğalacağına, kazancın artacağına, kısa süre içinde korkuların ve endişelerin sona ereceğine inanılır.

Kahve falında akraba dayı görmek yaşadığı sorunların teker teker çözüleceğine ve yaptığı işlerde çok büyük başarılar kazanacağına, işinden uzaklaşacağına yorulmaktadır.

Kahve falında akrabasını hasta görmek dikkat çekeceğine ve bu sayede iş dünyasında kısmetlerinin çoğalacağına, yakında hedefine ulaşacağına alamet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir