AnaSayfa / Genel / Kahve falında çizme denemek

Kahve falında çizme denemek

Kahve falında çizme denemek yaptığı işle ilgili olarak çok hayırlı kararlar vereceğine, önünü açacağına, huzurunu yerine getireceğine, hastalıkla boğuşan bir akrabadan sevinçli bir haber geleceğine, iş yorgunluğunun tavan yaptığı bir dönemde tatile çıkılacağına, aksiliklerin peşini bırakmayacağına, maddi zararının gittikçe büyüyeceğine, çalışmalarının karşılıksız kalmayacağına, başarılarının da hak ettiği takdiri göreceğine, iş konusunda yeni yatırımlar yapılacağına, gidilen yolda engellerle karşılaşılacağına, kimseye söylemediği ama kendi bildiği kusurlarını yüzüne vuracağına inanılır.

Kahve falında çizme denemek gördüyseniz:

  • Grup aktivitelerine veya bazı organizasyonlara katılmanız imajınızı güçlendirebilir veya ününüzü arttırabilir.

Kahve falında çizme denemek kazancın gittikçe azalacağına, sağlığının ve keyfinin bir ömür süreceğine alamet etmektedir.

Kahve falında etek denemek çok büyük paralar kazanılacağına ve bolluk ve bereket içinde bir yaşam sürüleceğine, siparişlerinin çoğalacağına yorulmaktadır.

Kahve falında alyans denemek işlerin rayından çıkacağına, kendisinin de onlar için hayırlı bir kimse olacağına yorulur.

Kahve falında takım elbise denemek çok büyük üzüntüler yaşadıktan sonra kendisini toplamak için çaba göstereceğine ve başarılı olacağına, gittiği yolda yalnız kalacağına alamet eder.

Kahve falında çok ayakkabı denemek yaşadığı sıkıntılı ve sorunlu durumları yakın bir zaman içinde ortadan kaldıracağına, elinde bulunan imkânları çok doğru ve iyi bir şekilde kullanacağına, bazı sorunları yüzünden kırıldığı kişiler ile arasını düzelteceğine işarettir.

Kahve falında eşarp denemek maddi ve manevi bütün sıkıntıların, sorunların ve üzüntülerin son bulacağına, alınmış olan borçların ödeneceğine ve anne baba hayır duaları alınacağına delalet eder.

Kahve falında birçok ayakkabı denemek yaşadığı kötü olayları yakın bir zaman içinde ortadan kaldıracağına, atılan adımlar sayesinde büyük fırsatlar elde edileceğine rivayet eder.

Kahve falında kıyafetler denemek huzur ve mutluluk bulacağına, sağlığının ve moralinin de yerine geleceğine tabir olunur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir