Kahve falında çift sarılı yumurta almak

Kahve falında çift sarılı yumurta almak parasal ve ruhsal olarak kötü bir döneme girileceğine, gözden düşeceğine, ayıplanacağına, ruhunun esenlik bulup aydınlanacağına, yeni bir hayat kurma yolunda bazı adımlar atılacağına, aile hayatında çok büyük mutluluklar duyacağına, çoğu kez hızlı bir şekilde çözüleceğine, çok fazla zarara sebep olmayacağına, ilerleyeceğine, yükseleceğine, isteklerine ve arzularına kavuşacağına, yeni duygular tadacağına alamet etmektedir.

Kahve falında çift sarılı yumurta almak gördüyseniz:

  • Sizin için önemli bir işi, projeyi, planı ya da herhangi birşeyi bir üst seviyeye taşımak için gerekli herşeye sahipsiniz.

Kahve falında çift sarılı yumurta almak çok büyük bir acı duyacağına, durumları düzeltmeye çalıştıkça iyice içine batacağına alamet etmektedir.

Kahve falında çift sarılı yumurta kırmak ancak daha sonra ettiği duaların kabul olması sayesinde çok büyük bir ferahlığa çıkacağına, sevilen kişiler ile kurulan iş ortaklığı sayesinde iş dünyasında çok iyi bir noktaya gelineceğine, sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına işaret etmektedir.

Kahve falında çift yumurta sarısı görmek orada tatsız olaylar yaşayacağına, işle ilgili olarak zaman zaman sıkıntı çekse de bunları yakında atlatacağına işaret etmektedir.

Kahve falında çift sarılı yumurta pişirmek dünyevi hayata olan düşkünlük yerine, ahiret inancına göre yaşanacağına, hiç sıkıntı çekilmeden rahata erileceğine rivayet eder.

Kahve falında çift sarılı yumurta yemek yaptığı işte her zaman en iyisi olmak için çabalayacağına, uzun süreden beri birlikte olduğu bir kişiden ayrılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında çift yumurta görmek atılımları sayesinden adından en çok söz edilen kimse durumuna geleceğine, bereket ve mutluluk elde edeceğine rivayet eder.

Kahve falında çift yumurta ikizi görmek sorunlarından ve sıkıntılarından yakında kurtulacağına, insanların güvenini kazanacağına, çok mutlu olacağına, sevilip sayılacağına, sıkıntılı olduğu durumlarda etrafındaki insanlardan destek alabileceğine inanılır.

Kahve falında üç sarılı yumurta görmek bol kazanç elde edeceğine, ticaret ehli kimse haline geleceğine ve meslek hayatında ön plana çıkacağına, borçlarını bitireceğine, üzüntülerinin yerini sevincin ve mutluluğun alacağına rivayet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top