AnaSayfa / Genel / Kahve falında ceninle konuşmak

Kahve falında ceninle konuşmak

Kahve falında ceninle konuşmak huzur kaçıran olayların sona ereceğine, güllük gülistanlık bir hayata kavuşulacağına ve hayır getirecek bir kişinin haneye geleceğine, fal sahibinin rahat bir hayata kavuşacağına, isteklerini yerine getireceğine, sıkıntısı ve derdi olan herkese destek olacağına, yapılacak atılımlar sayesinde eldeki işten düşünülen miktardan daha büyük kazanç elde edileceğine, maddi olarak büyük bir ferahlığa çıkılacağına, sonunda da riskleri sıfırlayarak emeline tez zamanda ulaşacağına, uzun bir müddet sıkıntıların kişinin peşini bırakmayacağını, şanssızlıklardan ve uğursuzluklardan bunalan fal sahibinin psikolojisinin giderek bozulacağına, ayağını yorganına göre uzatmaması ve önlem almaması halinde icra gibi kötü bir olay yaşanacağına rivayet eder.

Kahve falında ceninle konuşmak gördüyseniz:

  • Yıldızlar işlerinizde yapacağınız ortaklık konularında ihtiyacınız olan desteği vermeye başlıyor.

Kahve falında ceninle konuşmak kuruntudan ve korkudan kurtulacağına, maddi imkânlarının çokluğu sayesinde dilediği gibi yaşayacağına tabir olunur.

Kahve falında erkek cenin görmek hayatında gördüğü olumsuzlukların üstüne giderek onları değiştirmek için çaba harcayacağına, uzun bir zaman boyunca üzerinde düşüneceği bir proje sayesinde büyük başarılara imza atacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında köpek cenini görmek hayıflanacağına, uğraşacağı bir meşgalesinin kalmayacağına ve bu dönemde kendisini işe yaramaz hissedeceğine delalet eder.

Kahve falında cenin gömmek iyilik görüleceğine ve yeni dostluklar kurulacağına, her açıdan eski hayatından çok daha iyi bir duruma girip, bolluk ve bereket içinde yaşayacağına yorulur.

Kahve falında ikiz cenin görmek parasız kalacağına, elinde bulundurduğu imkânlar ile işlerinde iyi yerlere geleceğine, sevdiği kişiler ile yeni işlere imza atacağına alamet eder.

Kahve falında cenin ölüsü görmek sırta kambur olan bir kişinin hayattan uzaklaştırılacağına, bazı başka desteklere kavuşacağına alamet eder.

Kahve falında cenin kusmak yaşanan bir tatsızlığın çözüme ulaşacağına, yoksul ve muhtaç insanların hakkına göz dikeceğine ve tüyü bitmemiş yetimin hakkına el uzatıp haram yemekten utanmayacağına delalet eder.

Kahve falında cenin öldürmek hayata başka pencerelerden de bakmayı bileceğine, kendisinden mevki olarak üstün bir kimseden yardım görüp, kendi işinin başına geçeceğine ve büyük, önemli bir projede çalışma arkadaşlarının takdirini toplayacak bir başarıya imza atacağına alamet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir