AnaSayfa / Genel / Kahve falında cenaze törenine katılmak

Kahve falında cenaze törenine katılmak

Kahve falında cenaze törenine katılmak ailesi ve arkadaşları ile çok huzurlu, mutlu ilişkiler kuracağına, girilen yolda zarar edileceğine, Allah tarafından kendine bahşedilen yüce duygular ve kudret sayesinde de her gün şükredeceğine, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, zorlukların, sıkıntıların ve dertlerin biteceğine, önemli atılımlar yapacağına, daha düzenli ve güzel bir yaşama sahip olmak için adım atacağına, kudretli ve hikmetli kimse olacağına, iş bitiriciliği sayesinde ticaret dünyasının önde gelen isimleri arasında yer alacağına yorulmaktadır.

Kahve falında cenaze törenine katılmak gördüyseniz:

  • İş arkadaşlarınıza yardımcı olun.

Kahve falında cenaze törenine katılmak huzur içinde yaşayacağına, bereketi ve zenginliği bulacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında düğün törenine katılmak işyerinde üst düzey görevlerde bulunacağına, herkesin dikkatinin çekileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında ödül törenine katılmak kişinin Allah’ın izniyle kötü kimselerin de şerrinden korunacağına, kararmış düşüncelerinin aydınlanacağına, kendini iyi ve şanslı hissedeceği kadar güzel bir dönem geçireceğine inanılır.

Kahve falında törene katılmak kurulacak bir ortaklık sayesinde büyük başarılara imza atılacağına ve hayırlı bir kısmetle tanışıp dünyaevine girileceğine, aynı zamanda dara düşenlerin de yardımcısı olunacağına alamet etmektedir.

Kahve falında cenaze töreni görmek geleceğin güzel olacağına, işinde yerinin sağlamlaşmasına ve patronun gönlünü kazanmasına işaret etmektedir.

Kahve falında cenaze töreninde bulunmak kişinin olayların farkına vararak yaptığı hataları göreceğine, hayatın tadını çıkarmaya bakacağına işarettir.

Kahve falında cenaze törenine gitmek kazanmak için harcanan nefesin ve dökülen alın terinin boşa gideceğine, amaçların gerçekleşmeyeceğine, maddi ve manevi olarak da kayıpların olacağına, işinin gücünün rast gideceğine, ekmeğinin kesilmeyeceğine geçiminin de kolay olacağına delalettir.

Kahve falında hristiyan cenaze töreni görmek çalışılan işte yaşanan bir karışıklık yüzünden uğranılan haksızlığın özür dilenerek düzeltileceğine ve sevinçli ve güzel haberler alınacağına, sorunların günden güne artacağına, yapılan çalışmalara ve ortaya konulan projelere zarar vermeye ya da leke sürmeye çalışan insanlarla muhatap olunacağına, üzücü olaylar yaşanacağına, hayırlı başlayan işlerin zararlı biteceğine tabir olunur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir