AnaSayfa / Genel / Kahve falında çakır göz görmek

Kahve falında çakır göz görmek

Kahve falında çakır göz görmek yetersiz gördüğü noktalarda kendini ilerleteceğine, yeni bir eve taşınılacağına, alınacak yardım ve destek sayesinde çözüme kavuşulacağına, maddi yükümlülüklerinden kurtulacağına böylece artık çok daha hafif olacağına, geniş geniş yaşama imkanı elde edeceğine ve maddi olanaklarının da fazlalaşacağına, kendisine olan güveninin azalacağına, işlerinin her geçen gün daha kötüleşeceğine, uzun ömürlü bir kişi olunacağına, bilgi sahibi olunan konuda kariyer yapılacağına, yurtdışı kaynaklı bir işe girileceğine delalet eder.

Kahve falında çakır göz gördüyseniz:

  • Konuyu yıpratmamaya çalışmalısınız.

Kahve falında çakır göz görmek olumlu ve hayırlı gelişmelerle karşılaşacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını sona erdireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında çakır görmek sorunlu bir ilişkinin sona erdirileceğine, çok güzel ve hayırlı başarılar kazanacağına inanılır.

Kahve falında çakır para görmek rızkının kesileceğine, işlerinde büyük bir ferahlık yaşayacağına inanılır.

Kahve falında tek gözlü bebek görmek insanların öfkesini kazanacak yanlış hareketlerde bulunmaya, sorunların en kısa sürede çözülüp hayırların ortaya çıkacağına inanılır.

Kahve falında gözleri siyah görmek hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine, zararın telafi edileceğine ve eşlerin arasının hiç olmadığı kadar iyi olacağına, bugüne değin görmezden geldiği duygularını ortaya çıkaracağına, geçmiş ile hesaplaşacağına ve yakınlarındaki kişileri de analiz ederek tüm ilişkilerini gözden geçireceğine inanılır.

Kahve falında ölünün gözlerini siyah görmek elinde bulunan imkânlar sayesinde sıkıntılarının ve sorunlarının çok yakın bir zaman içinde sona ereceğine, dedikoduların ve karalamaların son bulacağına, kısa vadede yüklü miktarda kazanç getirecek çalışmalara girileceğine işarettir.

Kahve falında gözlerle namaz kılmak üzüntü duyduğu bazı durumları ortadan kaldıracağına, sıkıntılı ve üzüntülü bir döneme girileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında gözlerinin az görmek sorunların tamamen çözüme kavuşacağına ve rahata erileceğine, zor bir anda vereceği akıllıca bir karar sayesinde büyük bir zarara uğramaktan kurtulacağına işarettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir