Kahve falında büyük elma kurdu görmek

Kahve falında büyük elma kurdu görmek engel olmak isteyen kişilere rağmen bazı adımlar atılacağına, fal sahibinin her muradının gerçek olacağına, kendisine yapılacak bir ihanetten ötürü büyük bir üzüntü içine düşeceğine, maddi ve manevi olarak çok zor bir noktaya geleceğine, aile bireyleri ile tartışma yaşayacağına, çok büyük işler gerçekleştireceğine, hayatından ve şansından yana razı geleceğine, kendisiyle övüneceğine, sevdiği kişilerle kurduğu ortaklılarda büyük kazançlar elde edeceğine, sağlığının çok iyi bir şekilde olacağına, büyük mutluluklar yaşanacak ve güzel haberler alınacak bir döneme girileceğine işaret eder.

Kahve falında büyük elma kurdu gördüyseniz:

  • Pozisyonunuzu iyi hesaplamalısınız.

Kahve falında büyük elma kurdu görmek alınan hayır dualarıyla aile hayatında güzel şeyler yaşanacağına, karşısına çıkan kötülüklerden herhangi bir zarar görmeyeceğine ve aile hayatında çok büyük ve güzel gelişmeler yaşayacağına alamet eder.

Kahve falında elmanın içinde kurt görmek aldığı kararlardan ve attığı adımlardan yana yüzünün güleceğine, varolan borçların ödeneceğine, kazançların artacağına işaret etmektedir.

Kahve falında beyaz elma kurt görmek ayıplanacağına, horlanacağına ve kendini insan içine çıkamayacak durumlara düşüreceğine, söz dinlemeyen, burnunun dikine giden çocuklara ve fal sahibinin emeklerinin boşa gideceğine yorulur.

Kahve falında elma içinde kurt görmek çok mutlu ve huzurlu bir kişi olacağına, rızkın da aynı oranda çoğalacağına işarettir.

Kahve falında kurtlu yeşil elma görmek ailesini ve kendisini korumak için her zamankinden daha dikkatli olacağına, çok şaşırıp büyük bir mutluluk yaşayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kurtlanmış elma görmek askerlik ya da iş yolculuğu yüzünden hasret çekeceğine, sadece vakit kaybetmekle kalmayacağına aynı zamanda kafa karışıklığı yaşayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kurtlu elma yemek yaşamının ve ticaretinin de daha kolay hale geleceğine, aile hayatının çok güzel bir şekilde ilerleyeceğine delalettir.

Kahve falında elma kurdu yemek ön plana çıkacağına, dikkat çekeceğine, iş dünyasındaki yerin kaybedileceğine, ağızdan çıkan sözler yüzünden yakın akrabalarla dargınlık yaşanacağına işaret etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir