AnaSayfa / Genel / Kahve falında büyük ekmek yapmak

Kahve falında büyük ekmek yapmak

Kahve falında büyük ekmek yapmak iyi huylarını, prensiplerini, inancını bir kenara atıp daha fazla para elde etmek için hırsına yenik düşeceğine, geçmişten gelen tüm sıkıntıların ve borçların sona ereceğine, hem kendisinin hem ailesinin maddi durumunun düzeleceğine, kendi işini kurmak için türlü adımlar atacağına, uzun zamandan beri bozuk olan sağlığının yerine geleceğine, kendisini hiç beklemediği iş teklifleri ile sarılmış bulacağına, çok mutlu olacağına, istediği herşeye kavuşacağına, eline geçecek olan imkânlar sayesinde çok daha iyi işlere ve çalışmalara imza atacağına ve daha iyi yerlere terfi edileceğine, elinin bolluk ve bereket göreceğine, yokluğunun çilesinin, zahmetinin ve hastalığının da son bulacağına, evindeki bereketin ve işindeki verimin eksileceğine, işindeki bereketin, bolluğun ve verimin de artacağına yorulur.

Kahve falında büyük ekmek yapmak gördüyseniz:

  • Belli iş, anlaşma veya düzenlemeler istediğiniz verimlilikte veya istediğiniz yöne ilerlemiyor olabilir.

Kahve falında büyük ekmek yapmak içine düşeceği bazı sorunlardan ötürü bulunduğu mevkiden uzaklaştırılacağına, kişinin isteklerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine, işlerinden yana bereket ve bolluk olacağına işaret eder.

Kahve falında büyük ekmek almak kendisini çok kötü ve yalnız hissedeceği bir döneme gireceğine, içinde bulunduğu kötü durumdan kurtulmak için bazı kişilerden destek isteyeceğine, ancak sevdiği bir iki kişi dışında kimsenin yardımcı olmayacağına, yanlış işler yapacağına işaret eder.

Kahve falında çok büyük ekmek görmek hem amaçlarına nail olamayacağına, çok severek gireceği bir çalışmada büyük zararlar göreceğine delalet eder.

Kahve falında büyük pide ekmek görmek onun yasaklarını çiğneyeceğine, günahkâr olacağına, tartışmaların sonlandırılacağına inanılır.

Kahve falında büyük ekmek görmek istenmeyen olaylardan ötürü yaşadığı kırgınlıkların zaman içinde biteceğine, kutsal ve güzel duygular yaşayacağına delalet eder.

Kahve falında büyük bir ekmek görmek ona mutluluk getireceğine, üzüleceğine, yıpranacağına tabir olunur.

Kahve falında büyük somun ekmek moral bulacağına, hastalığını yenmeyi başaracağına, düşmanlarını ve rakiplerini alt etmeyi bileceğine, iyi niyetinden uzaklaşacağına, belalı, art niyetli, haris, kıskanç ve dedikoducu insanlara uyacağına ve güzel huylarını da terk edeceğine inanılır.

Kahve falında büyük ekmekler görmek sevdiği birine hediye alacağına, zor zamanlar geçirmelerine sebep olacaklarına ve çok büyük tartışmaların ve kavgaların yaşanacağına tabir olunur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir