AnaSayfa / Genel / Kahve falında büyüdüğünü görmek

Kahve falında büyüdüğünü görmek

Kahve falında büyüdüğünü görmek yeni şeyler deneneceğine, rahatsızlıklarla boğuşulacağına, kalp kırıklığı yaşanacağına, düzenin bozulacağına, haneye nifak gireceğine, üzerinde çok büyük baskı bulunmasından ötürü küçük bir rahatsızlık yaşayacağına, üzüntülerin son bulacağına, üzüntüden gülmeyi unutmuş olan gözlerinin ve yüzünün yeniden güleceğine, kısmetinin, şansının ve bahtının bundan sonrası için açık olacağına, düşmanlar ile mücadele edeceğine, kazandığı her kuruşun hakkını vereceğine, bir sebeple çok büyük sorunlar yaşayacağına, yapılan hatalar ve atılan yanlış adımlardan ötürü çok büyük zararlar edeceğine delalet eder.

Kahve falında büyüdüğünü gördüyseniz:

  • Evinizi, ailenizi, mal varlıklarınızı ya da özel yaşamınızı ilgilendiren ani haberler veya bilgiler söz konusu olabilir.

Kahve falında kulaklarının büyüdüğünü görmek onu yalnız bırakmayacağına, çok üzüntülü olaylar içinde kalacağına yorulur.

Kahve falında balıkların büyüdüğünü görmek planlanan işlerin çok kısa bir zaman içinde ortaya konulacağına, parasal olarak konulan hedeflere varılacağına, firma içerisinde hayırlı bir mevkiye terfi alınacağına, kırılan özgüvenin tekrar inşa edileceğine, bolluk getirecek bir döneme girileceğine delalettir.

Kahve falında gözün büyüdüğünü görmek ancak daha sonra bu durumların düzeleceğine, kendisiyle beraber sevdiklerinin de iyi yaşaması için elinden geleni yapacağına alamet eder.

Kahve falında ağaç büyüdüğünü görmek elinde bulundurduğu imkânlar ile işlerinde iyi yerlere geleceğine, dertlerinin biteceğine, evde de, sosyal hayatında da mutlu olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında göz bebeğinin büyüdüğünü görmek kendisine çok daha hayırlı ve güzel bir hayat kuracağına, kazancının eksilmeyeceğine, ticaretinin de bozulmayacağına inanılır.

Kahve falında dişinin büyüdüğünü görmek kişinin her zaman bolluk içinde bir hayat sürerek, sevdiklerine de her şeyin en iyisini vereceğine, işlerinin hızlanacağına işarettir.

Kahve falında güneşin büyüdüğünü görmek başında büyük uğursuzlukların ve şanssızlıkların dönüp durduğuna, kötü kişilerle karşılaşarak onların gazabına uğrayacağına, mutluluğun ve kazancın azalacağına işaret etmektedir.

Kahve falında çiçek büyütmek kötü niyetli kişilerle pazarlığa oturulacağına, maddi anlamda da manevi anlamda da zayıflayacağına, zor ve kötü günlerden geçeceğine inanılır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir