Kahve falında büyü yapılmış olduğunu görmek

Kahve falında büyü yapılmış olduğunu görmek planlı ve programlı hareket etmesi sayesinde başarılarının artacağına, kazancını günden güne daha da arttıracağına, işlerin kötüye gitmeye başlayacağına, elde bulunan maddi olanakların yavaş yavaş kaybedileceğine, zamanının boşa gideceğine, çok başarılı olup, kazancının artacağına, birine olan borcunu başka birine borçlanarak kapatacağına ve böylece yine borçlanacağına, bu durumunda kısır bir döngüye dönüşeceğine, hayırlı ve güzel kısmetler ile karşılaşacağına, neşesinin ve keyfinin yerinde kalacağına, işinin gücünün rast gideceğine işaret eder.

Kahve falında büyü yapılmış olduğunu gördüyseniz:

  • İnişli çıkışlı tavırlardan sakınmalı, aceleci olmamalısınız.

Kahve falında büyü yapılırken görmek daha sonra yaşanan sorunun kökenine inileceğine, aslında nasıl yapılması ya da hareket edilmesi gerektiği konusunda bazı fikirler alınacağına, muradın olacağına, dileklerin yerine geleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında kendinize büyü yapıldığını görmek fal sahibi için yine önemli bir hale geleceğine, uzak bir akrabadan kalacak miras sayesinde yeni çalışmalar gerçekleştirileceğine alamet eder.

Kahve falında birine büyü yapıldığını görmek sıkıntılarının yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına, sevdiği kişiler ile çok hayırlı çalışmalar gerçekleştireceğine, sınırlarının ve yapabileceklerini hesap ederek atılım yapacağına bu sayede ufak ve yeni girişimlerinden büyük ve tatmin edici sonuçlar elde edeceğine işaret eder.

Kahve falında yapılan büyüyü bozmak bir sebeple çok büyük sorunlar yaşayacağına, yardım istenen bir kişiden bir türlü cevap alınamayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında eve büyü yapıldığını görmek namaz kılacağına, meslek hayatında başarı ve zafer elde edeceğine bu sayede hayallerindeki yaşama kavuşma fırsatı elde ederek her geçen gün çok daha güzel olaylarla karşılaşacağına yorulur.

Kahve falında büyü yapıldığını duymak özellikle şehir dışında eğitimlere gideceğine, geçim kaygısı duymayacağına, çalışmadan da sabit bir gelire sahip olma şansın elde edeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında büyü yapılmasını görmek onlar adına aç insanları doyuracağına, fakir çocukları giydireceğine, içinden çıkılamaz bir hal alacağına işaret etmektedir.

Kahve falında yapılan büyünün bozulduğunu görmek manevi mutluluğu tadacağına, dünya nimetlerinden çok daha fazlası ile nasipleneceğine yorulmaktadır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top