AnaSayfa / Genel / Kahve falında boynuzlu manda görmek

Kahve falında boynuzlu manda görmek

Kahve falında boynuzlu manda görmek büyük bir özgüven kazanılacağına, kırgınlık yaşanacağına, başarılı çalışmalara imza atacağına, kaybedilmiş bir eşyanın bulunacağına, her şeyin bir anda olumlu şekilde ilerlemeye başlayacağına, çok kolay bir hayatı olacağına, gün geçtikçe daha zor zamanlara girileceğine, içinde bulunduğu kötü durumdan kurtulmak için bazı kişilerden destek isteyeceğine alamet eder.

Kahve falında boynuzlu manda gördüyseniz:

  • Aşk, iş, sağlık alanlarında türlü fırsat, olanak veya şans yüzünü gösterecek.

Kahve falında boynuzlu manda görmek kendi işlerine bakmaları için baskı yapacağına, hakkını kimseye yedirtmeyeceği gibi kimsenin de deyim yerindeyse bir iğnesine dahi tenezzül etmeyeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında beyaz manda görmek yeni kazanç kapılarına kavuşacağına, sevdiği kişilerden bulacağı maddi ve manevi yardımları bu akrabasının sorununu çözmek için kullanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında inek manda görmek onlarla keyifli zamanlar geçireceğine, yenileneceğine, tazeleneceğine, moral bulacağına, bekârsa da evli bir kadınla birlikte olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında kömüş manda görmek geçim sıkıntısının sona ereceğine, evin kasasına giren gelirin artacağına, hiç istemediği halde birçok zorlukla karşılaşacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında suda manda görmek rahatlığının yaşlılığında dahi bozulmayacağına, maddi imkânlarının bir ömür konfor içinde yaşaması için ona yeteceğine, maddi açıdan çok rahat ve hayırlı yerlere gelineceğine, aşılmaz denilen engellerin aşılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında manda sağmak kazancın eskisine oranla daha da artacağına, anın keyfini doyasıya çıkararak, yaşamdan yana alabileceği tüm tatları almaya çalışacağına işarettir.

Kahve falında erkek manda görmek duaların kabul göreceğine, zahmeti işlerin kolaylaşacağına işarettir.

Kahve falında denizde manda görmek sorunların ardı arkasının kesilmeyeceğine, ailevi meselelerde tarafsız davranacağına rivayet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir