AnaSayfa / Genel / Kahve falında birşeyler okumak

Kahve falında birşeyler okumak

Kahve falında birşeyler okumak bir sebeple insanlar ile arasına büyük bir mesafe koyacağına, bundan hayır göreceğine, fal sahibinin aksiliklerle ve art niyetli kişilerle karşılaşacağına ve bu nedenle de kişinin zarar edeceği işlere sürüklenerek, girdiği işleri kaybedeceğine, sorunlu kişilerle kurulmuş olan tüm bağların koparılacağına, anne baba duaları alınacağına, çok büyük miktarda para elde edeceğine, atılacak adımlar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, yapılan çalışmaların sürekli artarak başarı sağlayacağına, işlerinin kısa bir zaman içinde düzene gireceğine delalettir.

Kahve falında birşeyler okumak gördüyseniz:

  • Hiçkimseye güvenemezsiniz.

Kahve falında cami önünde ezan okumak rızkın çoğalacağına, hayatına dair verdiği her kararda başarıya ulaşacağına delalet eder.

Kahve falında hocaya dua okumak yapılan işlerin fazla kar getireceğine, sıkıntılarının zaman içinde ortadan kalkacağına alamet etmektedir.

Kahve falında bir başkasının kuran okuduğunu görmek yapılan hataların telafi edileceğine, işlerinin açılacağına, küskünlüklerin oluşacağına inanılır.

Kahve falında birinin mektup okuduğunu görmek zor ve sorunlu dönemler geçirileceğine, maddi açıdan güçsüz bir döneme girileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında kabede dua okumak yakın zaman içinde huzurlu bir döneme girileceğine, boğazından ve lüksünden kısmak zorunda kalacağına tabir olunur.

Kahve falında telefonda mesaj okumak endişelerin bitip yerini mutluluğun alacağına, uzun zamandan beri çok sıkıntılı olan ve kendisini çok zor durumlara sokan çeşitli olaylar yaşayacağına delalet eder.

Kahve falında sabah ezanını okumak kazanılan para ve mal ile çok büyük ve hayırlı yatırımlar yapılacağına, hikmete kavuşacağına yorulmaktadır.

Kahve falında salli duasını okumak böylesine güzel gelişmelerle karşılaşacağına, tartışmalar yaşanıp aile huzurunun tamamen bozulacağına delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir