AnaSayfa / Genel / Kahve falında birisine para vermek

Kahve falında birisine para vermek

Kahve falında birisine para vermek onlara umut bağlayacağına fakat işlerinin istediği yönde ilerleme göstermeyeceğine, sevgilinizin sizin hoşunuza gidecek şeyler yapacağına, giderileceğine, çok büyük mutluluklar yaşayacaklarına, fal sahibinin, uzun bir zamandır yaşadığı can sıkıntısının ortadan kalkacağına, işlerin yoluna gideceğine, kişinin endişelerinden, kötü düşüncelerinden, karamsarlığından ve umutsuzluğundan da arınacağına, büyük bir kazanç elde edeceğine, ardından çeşitli işler gerçekleştirerek büyük bir zenginliğe sahip olacağına, maddi ve manevi açıdan çok iyi bir duruma gelineceğine, sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına alamet etmektedir.

Kahve falında birisine para vermek gördüyseniz:

  • İşinizde önemli bir konuma ulaşmanız, terfi etmeniz ya da maddi gelirinizin artması olasıdır.

Kahve falında arkadaşına para verdiğini görmek arzu ve isteklerinin de gerçekleşeceğine, edilen duaların Allah katında kabul göreceğine alamet etmektedir.

Kahve falında para çalmaya çalışmak rahat edeceği, huzurlu ve mutlu olacağı günlerin geleceğine, konforunun ve neşesinin de yerine geleceğine yorulur.

Kahve falında para çıktığını görmek çok büyük zararlara uğrayacağına, bu zararlardan ötürü kendisini çok büyük bir boşlukta göreceğine, büyük sorunların yaşanacağına, iş konusunda sıkıntı çekileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında toplu kağıt para almak hayırlı ve çok güzel işlere gireceğine, böylece aralarındaki buzların eriyeceğine ve tartışmaların tatlıya bağlanacağına rivayet eder.

Kahve falında birine demir para vermek yoksul kimselere hayırlarla dolu iyiliklerde bulunulacağına, iş konusunda çok hayırlı ve güzel adımlar atılacağına delalettir.

Kahve falında ölmüş babasının para verdiğini görmek onları utandırarak hakkındaki fikirleri teker teker çürüteceğine, iş yaşantısında hırslanacağına, güzel bir hayata sahip olunacağına, sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına ve aile bireyleri ile birlikte bir işe girileceğine delalet eder.

Kahve falında tedavülden kalkmış kağıt para görmek huzurun ve sükûnetin geleceğine, dini inancı için daha çok vakit ayıracağına rivayet etmektedir.

Kahve falında yabancı ülke parası görmek maddi ve manevi olarak destek göreceğine, iş hayatında büyük atılımlar yapılacağına yorulmaktadır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir