AnaSayfa / Genel / Kahve falında birinin sizi öpmek

Kahve falında birinin sizi öpmek

Kahve falında birinin sizi öpmek en yukarılara çıkacağına, kendisine ev alacağına, içine düşen fesada yeniliceğine, hiç istemediği işlere gireceğine, kendisine büyük katkısı olacağını düşündüğü bir konuda eğitim alacağına, maddi açıdan birçok rakibin gerisine düşüleceğine, yoğun bir çalışma döneminin ardından tatile çıkılacağına, maddi açıdan çok hayırlı ve güzel projeler gerçekleştirileceğine, huzurlu ve işlerin açılacağı bir döneme girileceğine, manevi yönden çok büyük ferahlık yaşanacağına delalet eder.

Kahve falında birinin sizi öpmek gördüyseniz:

  • Kendinizle ilgili çok fazla bilgi vermemelisiniz.

Kahve falında birinin sizi öpmek arzularını, beklentilerini ve amaçlarını yerine getireceğine, doğru yatırımlar yapacağına, sıkıntıların azalacağına, kıtlığın kaybolup yerine bolluğun geleceğine yorulur.

Kahve falında birinin size ateş ettiğini görmek kıskançlık ve düşmanlık yapan bir kişi yüzünden iş hayatında zor bir duruma düşüleceğine ancak daha sonra sıkıntıların ortadan kalkacağına, iş yerinde sürekli huzursuzluk çıkardığı için ikaz alacağına alamet etmektedir.

Kahve falında birinin size kızdığını görmek kişinin parasını çarçur etmesi yüzünden de günden güne borçlu bir hayat süreceğine, büyük başarılar kazandığı ortaklıklardan birinde hiç istemediği halde bir kırılma yaşayacağına delalet eder.

Kahve falında babanızın size kızdığını görmek sıkıntılı olduğu bir zamanda başına gelecek olan güzel bir olay ile hayatını değiştirecek bir karar vereceğine, ancak yakın bir zamanda tanışacağı birisi ile arasında bazı şeyler olacağına, bu durumdan ötürü çok sevineceğine delalettir.

Kahve falında kedinin sizi kovaladığını görmek rızkının tam olarak kesilmeyeceğine, elinden gelenleri ortaya koyarak zorluk çekmeden sorunlardan kurtulacağına, zor bir durumdan sevdiği kişilerin vereceği yüklü miktarda bir yardım sayesinde sorunlarını çözeceğine işaret eder.

Kahve falında birinin sizi sevdiğini görmek manevi yönlerinin güçleneceğine bu sayede bedenin de şifa bulacağına, aradaki bağların daha da sağlamlaşacağına alamet eder.

Kahve falında birinin sizi kıskandığını görmek yakın bir zaman içinde bir evlilik haberi alınacağına, bazı sırların açığa çıkacağına alamet etmektedir.

Kahve falında birinin sizden para istediğini görmek en ufak hatasını bile erkenden fark ederek önlem alacağına, yaşadığı ülkenin tüm insanları tarafından tanınıp sevileceğine ve her zaman iyi bir insan olup herkesin hayır duasını alacağına yorulmaktadır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir