AnaSayfa / Genel / Kahve falında birinin doğum gününü kutlamak

Kahve falında birinin doğum gününü kutlamak

Kahve falında birinin doğum gününü kutlamak çok yoğun çalışacağına, heveslerinin de azalacağına, maddi açıdan büyük bir kayba uğranacağına, sevilen şeylerin teker teker yitirileceğine, başarılarının artacağına, işlerinin yoluna gireceğine, uzun bir zaman maddi ve manevi sıkıntılar yaşanacağına, çok büyük zararlar edeceğine, yanında başkalarını da çalıştıracak kadar işlerin iyi gideceğine, sevgiyi kaybederek ömür boyu pişman olacağına, yapılan işlerde çok iyi mevkilere gelineceğine tabir olunur.

Kahve falında birinin doğum gününü kutlamak gördüyseniz:

  • Belli anlaşmalar veya geleceğe yatırım söz konusu olabilir.

Kahve falında arkadaşının doğum gününü kutlamak hayırlı kazanç kapılarının ardına kadar açılacağına, çok büyük sıkıntıya düşeceğine yorulur.

Kahve falında doğum gününü kutlamak bir sebeple çok zor bir duruma düşecekken bu kişiyi yenilgiye uğratacağına, yapılan hataların telafi edileceğine, şansın yaver gideceğine, yakın bir akrabayla kurulan ortaklık sayesinde her şeyin çok daha iyi bir hal alacağına rivayet eder.

Kahve falında birinin doğum gününü kutlamak büyük sıkıntılara ve üzüntülere yol açacağına, yaptığı işte çok büyük atılımlar ve yenilikler yapacağına tabir olunur.

Kahve falında kendi doğum gününü kutlamak girilen bir işte yapılan bir hatadan ötürü çok büyük zarara düşüleceğine, sorumluluklarını önemseyerek ve çok çalışarak hayatını geçireceğine yorulur.

Kahve falında ölmüş birinin doğum gününü kutlamak işlerin yoluna gireceğine, iş hayatında terfi alınacağına, olayın dışında kalanların da üzülerek etkileneceğine inanılır.

Kahve falında arkadaşının doğum günü kutlamak sevdiği kişiler tarafından uğratılacağı zararlar yüzünden çok büyük üzüntü duyacağına, uğursuzlukların yakasını bırakmayacağına işarettir.

Kahve falında ölünün doğum gününü kutlamak kazandıkları ile daha iyi yatırımlar gerçekleştireceğine, çok büyük işlere girip kendisine ve ailesine çok rahat bir hayat sağlayacağına, atılacak adımlar sayesinde büyük ses getirileceğine, çevredeki insanlardan da destek alınacağına delalet eder.

Kahve falında doğum günü kutladığını görmek varsa tüm borçlarını ödeyeceğine ve mal, mülk sahibi olacağına, mantık ve sezgileriyle hareket etmesi halinde her işini kolaylıkla halledeceğine delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir