Kahve falında birine kahve pişirmek

Kahve falında birine kahve pişirmek yakınlarıyla anlaşmazlıkların biteceğine, kavgasız, gürültüsüz, sakin ve dingin günlerin yaşanacağına, çok huzurlu bir ortama kavuşacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok güzel şeyler ile karşılaşılacağına, insanlar arasında barışın sağlanacağına, küslerin ve kırgınların barışacağına, çok büyük bir mutluluğa erileceğine, tekin olmayan işlere girileceğine, korkularını yeneceğine, tüm dileklerinin gerçek olacağına, işlerindeki bereketin, bolluğun, verimin kaçacağına ve yaşadığı huzurun biteceğine, bugüne kadar gözünün önünde olduğu halde görmediği ikiyüzlü insanların varlığını öğreneceğine, sevdiği kişiler ile arasının açılacağına inanılır.

Kahve falında birine kahve pişirmek gördüyseniz:

  • Bazı şeylerin son anda kaçırılması olasıdır.

Kahve falında türk kahve pişirmek para sıkıntısına düşmeyeceğine, sadece maddi anlamda değil, manevi anlamda da huzur içinde olacağına, sorunların kısa bir zaman içinde çözüleceğine alamet eder.

Kahve falında bir erkeğe kahve pişirmek deyim yerindeyse krallar gibi bir hayat yaşayacağına, ettikleri duanın kabul olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında başkasının kahve pişirdiğini görmek büyük kazançlar elde edeceği bir çalışma gerçekleştireceğine ve kendisini başarılı işlerde bulacağına, tüm sorunların tatlılıkla ve kısa sürede halledileceğine işaret eder.

Kahve falında sütlü kahve pişirmek şanssızlıkla boğuşacağı bir iş hayatına sahip olacağına, kötü günler yaşayacağına, üzüleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında kahve pişirmeye çalışmak hoş olmayan sözler işiteceğine, hastalanacağına, işinden ve ekmeğinden olacağına, kötü günler geçireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında kahve pişirirken taşırmak yeni bir işe girileceğine, ancak alışma sürecinden bir türlü uyum sağlanacağına, ailesi ile birlikte çok mutlu ve huzurlu bir hayat yaşayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kahve pişirmek ve taşırmak uzun yıllardan beri hayal edilen şeylere kavuşulacağına, iş konusunda büyük atılımlar yapılacağına, güzel çalışmaların gerçekleştirileceğine, sıkıntıların çok kısa bir zaman içinde ortadan kalkacağına tabir olunur.

Kahve falında köpüklü türk kahvesi pişirmek işyerinde yükselme yolu açık olan mevkilere terfi edileceğine ve hem işyerinde hem kendi hanesinde bolluk ve bereket içine yaşanacağına, rızkının çoğalmasına vesile olacak kazançlı işlere gireceğine işarettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top