AnaSayfa / Genel / Kahve falında birinden küp şeker almak

Kahve falında birinden küp şeker almak

Kahve falında birinden küp şeker almak hayırsız olaylar yaşayacağına, zorluk ve zahmete düşeceğine, insanlar hakkında yaptığı kötü yorumlar yüzünden yalnız kalacağına, düşmanlarını ve rakiplerini alt etmeyi bileceğine, ancak daha sonra dedikoduyu çıkaran kişileri bularak adli yollarla hakkını arayacağına, aile içinde büyük bir huzur ve mutluluk duyulacağına, başarılı olacağına ve Allah’ın yardımlarına ereceğine, kendi mutluluğunu sağlamak için her şansı değerlendirip, riske atılacağına, keyfinin, neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine, kişinin gönül hoşluğunu yakalayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında birinden küp şeker almak gördüyseniz:

  • Hiç doğru yapmıyorsunuz.

Kahve falında küp şeker vermek büyük rahatlık yaşanacağına, yakın bir zamanda evlat sahibi olacağına, hem kendisini hem aile bireylerini mutlu edecek bir karar vereceğine işaret etmektedir.

Kahve falında toz şeker ve küp şeker görmek üzüntülerden ve musibetlerden alınan hayır duaları sayesinde kurtuluşa erileceğine, övgülerle ve başarılarla dolu bir yaşam sürüleceğine işarettir.

Kahve falında küp şeker yediğini görmek kendisini kötü hissettiren duygu, düşünce ve hatta kişilerden uzaklaşacağına, çok kötü günler geçireceğine, işlerinin gün geçtikçe daha kötü bir hal almasından ötürü çok büyük zarara uğrayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında beyaz küp şeker görmek iş hayatında ya da aile hayatında başı sıkıştığında yardımına koşup destek olacağına ve bu sayede aralarındaki arkadaşlığın ya da ahbaplığın daha da güçleneceğine, inanca ve cesarete sahip olacağına bu sayede saygınlığının artacağına yorulmaktadır.

Kahve falında birinden küp şeker almak kendine olan güvenini kaybedeceğine, çalışmalarının beğenileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında küp şeker dağıtmak şanssızlıklardan ve uğursuzluklardan bunalan fal sahibinin psikolojisinin giderek bozulacağına, büyük paralar kazanılacağına delalettir.

Kahve falında birine küp şeker vermek aile bireylerinin birbirlerine çok bağlı olacağına, beraberinde pek çok arzusuna ulaşacağına yorulmaktadır.

Kahve falında renkli küp şeker görmek sevinçli ve güzel haberler alınacağına, işlerin büyük başarılar getireceğine, evinde ve işinde yardımcıları olacağına, elinin sıcak sudan soğuk suya değmeyeceğine tabir olunur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir