AnaSayfa / Genel / Kahve falında birçok deve görmek

Kahve falında birçok deve görmek

Kahve falında birçok deve görmek yaşamının ve ticaretinin de daha kolay hale geleceğine, ihtiyaçlarını gidermekte maddi sıkıntı çekmeyeceğine, para meselelerinde gurur yapan kişinin borçlarını kapatamadığı bir zamanda ailesine durumu açarak yardım alacağına, rızkının azalacağına ve çok zor günler geçireceğine, kırgınlıkların geçeceğine, asla dert yüzü görmeyeceğine, hayattan maksimum düzeyde zevk alınacağına, işinin gücünün rast gideceğine, yaşamı boyunca yaradının kendisiyle birlikte olacağına, korkularının üzerine giderek onlardan kurtulmayı başaracağına inanılır.

Kahve falında birçok deve gördüyseniz:

  • Gereksiz değişiklikler yapmanız sonucunda olaylar sizi engelleyebilir.

Kahve falında birçok deve görmek uzun zamandan beri taşınan umutların yaşanacak olaylar yüzünden yıkılacağına, maddi ve manevi olarak uğradığı zararı yavaş yavaş telafi edeceğine ve geçirdiği çok zor dönemlerden ötürü biraz da olsa yıpranmış olacağına delalet eder.

Kahve falında birçok erkek bebek görmek çok güzel ve hayırlı gelişmelerin ortaya çıkacağına, yapılan işte yalnız kalınacağına, zor zamanlar geçirileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında birçok insan öldürmek mesleğinde saygınlığının ve zaferlerinin de artacağına, iş hayatındaki rakiplerinin de hep arkada kalacağına alamet etmektedir.

Kahve falında birçok serçe görmek kalp kırıklığı olacağına, eline belki bir daha hiçbir zaman geçmeyecek kadar büyük bir kısmeti ve şansı tepeceğine delalet eder.

Kahve falında birçok el görmek insanlarla iletişiminin kuvvetli olacağına, işlerini kısa süre içinde ve sorunsuz olarak sonuçlandıracağına rivayet eder.

Kahve falında birçok yemek görmek kırılmış olan özgüveninin toparlanacağına, kendisine verilen görevleri yerine getireceğine delalettir.

Kahve falında birçok yüzük takmak yaptığı işlerden yana manevi huzur duyacağına, borçların hafifleyeceğine yorulur.

Kahve falında birçok birinin elini öpmek yıkılacağına, üzüleceğine, çevredeki kimselerin sıkıntı çekilen dönemde ortadan kaybolacağına delalet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir