AnaSayfa / Genel / Kahve falında bir sürü kurbağa görmek

Kahve falında bir sürü kurbağa görmek

Kahve falında bir sürü kurbağa görmek kişinin hiçbir zaman derin kederler içine düşmeyeceğine, çekilen zahmetin sona ereceğine, çok büyük bir çalışma temposu içine gireceğine, yaptığı işte her zaman en iyisi olmak için çabalayacağına, her konuda şansının yanında olması nedeni ile başarı elde edeceğine, çeşitli güzel olaylara vesile olacak adımlar atılacağına, işinde çok büyük adımlar atacağına, verilen emeğin boşa gideceğine, üzüntü duyduğu olayları tek başına düzelteceğine delalet etmektedir.

Kahve falında bir sürü kurbağa gördüyseniz:

  • Olumlu düşünmeniz olumlu sonuçlar elde etmenizi sağlayabilir.

Kahve falında bir sürü kurbağa görmek huzur ve sessizlik içinde yaşayacağına, herkesin şaşırtılacağına inanılır.

Kahve falında canlı kurbağa görmek haneden birinin ayrılacağına, hayatının olumlu şekilde devam edeceğine, sürpriz gelişmelerin arka arkaya geleceğine, sırtındaki ağırlığın ve yükün azalacağına inanılır.

Kahve falında çok kurbağa görmek yapılan hataların hızlı bir şekilde telafi edileceğine ve tekrar edilmeyeceğine, yaşamın güzelliklerle dolacağına, işlerin rast gideceğine delalet etmektedir.

Kahve falında çok fazla kurbağa görmek eşinin ve çocuklarının kendisi içi vefa göstereceğine, geçim sıkıntısının olmayacağına, dolandırılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında çok sayıda kurbağa görmek ele geçen kazancın günden güne daha da artacağına, böylece kıt kanaat yaşamak zorunda olmaktan da kurtulacağına alamet etmektedir.

Kahve falında sırtında kurbağa görmek bildiği ve sevdiği işi yapacağı için çok büyük bir özgüvene kavuşacağına, böylece sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına ve rahat edeceğine, büyük başarılar kazanacağına, istediği herşeye kavuşacağına, bazen işlerinde bozulma olmasına rağmen genelde işlerinin iyi olduğuna ve çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında evde büyük kurbağa görmek çok sıkıntılı ve zor durumlara düşeceğine, kimse ile tartışmayacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının kısa zamanda sona ereceğine işarettir.

Kahve falında zıplayan kurbağa görmek yapılan işin karşılığının alınamayacağına, olumlu birçok adım atılmasına vesile olacağına ve iş hayatında çok daha fazla kazanç sağlayacak işler ile ilgileneceğine işaret eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir