AnaSayfa / Genel / Kahve falında bir şey izlemek

Kahve falında bir şey izlemek

Kahve falında bir şey izlemek ailesinin hayat standardında da aynı değişimi yakalayabilmek için işbirliği yapacağına, evdeki hesabın çarşıya uymayacağına, karşısına çıkan tüm sorunları alt edeceğine, masumluğunu ispat edeceğine, kıskançlık besleyen bir kişinin elinde bulunan imkanlarla yapmaya çalıştığı kötülüklere engel olunacağına, bir ömür boyu refah içinde yaşanacağına, kendisini çalışmalarından ötürü kıskanan ve çekemeyen kişiler tarafından elini attığı işlerin baltalanacağına, maddi kaynakların hayaldeki eve kavuşmak için yetersiz kalacağına ve enerjisi yüksek, insanlar tarafından sevilen ve cana yakın bir arkadaşın istenmeyen bir duruma düşeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında bir şey izlemek gördüyseniz:

  • Aynı an da çok fazla şey yapmak ya da çok fazla şeye sahip olmak istiyor olabilirsiniz.

Kahve falında bir şey izlemek maddi imkânların günden güne daha iyi bir hal alacağına, elinde bulunan imkânları çok iyi bir şekilde kullanarak büyük bir başarı kazanacağına alamet etmektedir.

Kahve falında defile izlemek kısa süre içinde büyük kazançlar elde edeceğine, sorunlarından kısa bir süre içinde kurtulacağına yorulur.

Kahve falında seli izlemek iyi bir zanaatkar olunacağına, uzunca bir süre büyük sıkıntılar yaşayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında güneş tutulmasını izlemek iş hayatındaki çalışmalarının yarıda kalacağına, saygın kişiliğini insanlar arasında temizlemek için büyük bir uğraş vereceğine, hayır dualarına nail olacağına alamet eder.

Kahve falında denizi izlemek sorunlarının ve sıkıntılarının sona ereceğine, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı ancak daha sonra askıya almak zorunda kaldığı bir işte büyük bir başarı kazanacağına, kısa bir süre sonra tüm aile bireylerini çok büyük bir üzüntüye itecek bir haber alınacağına ve bu haberden sonra aile arasında daha büyük ve ateşli tartışmaların başgöstereceğine işaret etmektedir.

Kahve falında kar yağarken izlemek güzel bir ilişkiye başlanacağına, doğru yatırımlar yapacağına, maddi ve manevi olarak rahata kavuşacağına, kötü halden iyi hale geçeceğine yorulur.

Kahve falında izlediğin diziyi görmek işlerin çok büyük bir aksama yaşayacağına, aydınlık günlerin karanlığa dönüşeceğine, hayırlı  ve bol kazançlı bir işe girip zenginliğe sahip olacağına, sıkıntılarından bir kuş gibi kurtulacağına, ferahlığa çıkacağına ve kendisiyle birlikte bütün ailesini rahata erdireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında sinemada film izlemek kanına da kan katacak olaylar yaşanacağına, insanlarla arasının iyi olacağına inanılır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.