AnaSayfa / Genel / Kahve falında bir arkadaşının dövüldüğünü görmek

Kahve falında bir arkadaşının dövüldüğünü görmek

Kahve falında bir arkadaşının dövüldüğünü görmek işsiz olarak geçen zamanların zararını çıkarmak için kendisini çok yoracağına, dedikoduların hat safhaya ulaşacağına ve tüm bunların kişinin hem sosyal, hem de iş hayatını olumsuz yönde etkileyeceğine, yapılan çalışmaların değersiz görüleceğine ama işlere değer verecek bir kişiyle bir ortaklık yapılacağına, onunla üzülüp, ağlayacağına, ekmeğini rahat şekilde yeme imkanına sahip olacağına, hayatın yoluna gireceğine, yakın bir arkadaşın yaptığı bir hatanın kısa zaman içinde telafi edileceğine, yardım için kurulan bir kuruma destek olunacağına, cesaretinin yerine geleceğine alamet eder.

Kahve falında bir arkadaşının dövüldüğünü gördüyseniz:

  • Duygularınızı dengede tutabilmeniz oldukça zordur.

Kahve falında bir arkadaşını öldürdüğünü görmek özellikle ticaretten yana hak ettiğini alamayacağına, maddi olarak zarar edeceğine, haksızlığa uğrayan kişilere yardımcı olunacağına inanılır.

Kahve falında eski arkadaşlarla eğlenmek çok hayırlı ve büyük kazançlar sağlayacak adımlar atılacağına, eşiyle arasına nifak sokulacağına ve kişinin kendisini ifade etmekte çok zorluk çekeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında arkadaşının evlenmiş olduğunu görmek toplum içinde itibarınızın ve saygınlığınızın artacağına, uzun uğraşlar sonucunda rahat bir nefes alınacağına, anne baba dualarının alınması sebebiyle işlerin açılacağına, yaşanan kıskançlığın açtığı sorunların düzeltileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında arkadaşından tokat yemek işlerini çok kazançlı bir şekilde gerçekleştireceğine, elinde bulunan imkânlar sayesinde hiç olmadığı kadar büyük işler çıkartacağına rivayet eder.

Kahve falında arkadaşının eşini ölmüş görmek sevdiği kişiyle de arasının soğuyacağına, işlerinin pek istemeyeceği, sıkıntılı ve sorunlu zamanlar geçireceğine ve kendisini hiç de iyi hissetmeyeceği bazı durumlar ile karşılaşacağına delalettir.

Kahve falında arkadaşının borcunu ödemek maceralara atılacağına, kişinin tüm hayatının değişeceğine rivayet eder.

Kahve falında arkadaşının kuyuya düştüğünü görmek önceliklerin ve ayrıcalıkların hükmedeceğine, kişinin geleceğinin parlak ve aydınlık olacağına rivayet eder.

Kahve falında arkadaşını genelevde görmek büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, bütün sıkıntılarını ve sorunlarını çok emek vererek kısa zamanda ortadan kaldıracağına, yapılan işlerin karşılığının alınabileceğine ve çok büyük bir bereket olacağına alamet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.