AnaSayfa / Genel / Kahve falında bir akraba görmek

Kahve falında bir akraba görmek

Kahve falında bir akraba görmek hareketlerine ve yaşamına çeki düzen vermek isteyeceğine, istenilenlere ulaşmakta güçlük çekilmeyeceğine, kendisini çok iyi yerlere taşıyacak bazı kişiler ile ortaklık ve ahbaplık kuracağına, kısmetli bir yıl geçirileceğine, isteklerinize kavuşacağınıza, iş hayatında çok hayırlı çalışmalar gerçekleştirileceğine, yeni çalışmalara ve projelere imza atacağına, çekilen çilelerin sona ereceğine işarettir.

Kahve falında bir akraba gördüyseniz:

  • Düşünce yönünden hareketlisiniz.

Kahve falında hamile akrabasını görmek maddi olarak güç kazanacağına, o arkadaşından büyük yardımlar alacağına rivayet eder.

Kahve falında akrabalardan para almak iş dünyasındaki yerin kaybedileceğine, rızkının eksileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında ölü akrabayı öpmek iyi olan hayatının ve hayat şartlarının kısa süre içinde olumsuz yönde değişmeye başlayacağına, maddi açıdan büyük bir zarara uğranacağına alamet eder.

Kahve falında yakın akrabasının öldüğünü görmek rahat bir iş hayatının başlayacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından bir nebze olsun uzaklaşacağına inanılır.

Kahve falında akrabalarından birinin öldüğünü görmek parasal ve ruhsal sorunların artacağına, insanları yargılamak yerine onları anlamaya çalışacak kadar da alçak gönüllü davranmasını bileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında akrabanın gençleştiğini görmek sıkıntıların ve zorlukların günden güne daha da artacağına, kişinin hayatında her işinin yolunda gideceğine ve engellerden uzak kalacağına yorulur.

Kahve falında akrabaları evde görmek maddi açıdan çok büyük gelir kaynağı olacağına, kendisine destek olan insanları hiçbir zaman unutmayacağına ve yapacağı çok başarılı projeler ile önlenemez bir yükselişe geçeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında akrabanın cenazesini görmek bir sebeple çok sıkıntılı bir dönem geçireceğine, elinde bulunan imkanları kullanmaya çalıştığında birçok sorunla karşılaşacağına, yeni ve daha güzel bir hayata sahip olacağına işarettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir