AnaSayfa / Genel / Kahve falında beyaz kurbağa görmek

Kahve falında beyaz kurbağa görmek

Kahve falında beyaz kurbağa görmek sorunların çözüme kavuşacağına, çalışmaların ve projelerin beklentilerin üstünde başarı getireceğine, mesleki hayatındaki başarılarının artacağına, gireceği çok büyük bir işten maddi ve manevi olarak çok büyük zarar görmüş olarak çıkacağına, attığı her adımda daha kötü durumlara düşeceğine, kişinin isteklerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine, işlerinden yana bereket ve bolluk olacağına, insanlar arasında çok büyük saygı göreceğine, bir sebeple borcun gittikçe artacağına, zenginliğini kaybedeceğine, malından ve parasından olacağına, sürpriz değişikliklerle ve yeniliklerle karşılaşacağına, geçim derdinden, borçlarından ve hastalıklarından kurtulacağına, sorunlarını halletmeyi bileceğine delalet eder.

Kahve falında beyaz kurbağa gördüyseniz:

  • Bazı kişiler bazı konulara ilgisizliklerini şimdiden dile getirdiyse, bırakın gitsinler.

Kahve falında beyaz kurbağa görmek daha önce çektiği çilelerin mükafatını da tez zamanda göreceğine, saygın kişiliğini insanlar arasında temizlemek için büyük bir uğraş vereceğine, suçsuz olduğunu ortaya çıkarmak için çeşitli kişiler ile büyük tartışmalar yapacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında pişmiş kurbağa yemek sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine, işlerinin bollaşacağına, zor durumların el birliği ile aşılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında gölde kurbağa görmek deyim yerindeyse elinin kolunun bağlanacağına, istediği gibi hareket edeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında sütün içinde kurbağa görmek stres yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, işlerin yeni kapılar açacağına, yeni kişilerle büyük projelere girileceğine, kazancınızın artacağına delalettir.

Kahve falında siyah kurbağa görmek kişinin her zaman sosyal biri olacağına, maddi olarak çok iyi bir konuma gelineceğine alamet etmektedir.

Kahve falında kolunda kurbağa görmek uzun zamandan beri yaşanan sıkıntılı ve üzüntülü durumların sona ereceğine, büyük sorunlar ile karşılaşacağına, büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına ve bu zararları ortadan kaldırmak için uğraş vereceğine işaret eder.

Kahve falında çok sayıda kurbağa görmek kısmetlerinin her daim açık olacağına, üzüntülerin biteceğine ve hayal edilen şeylere kavuşulacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kurbağa yavrusu görmek mevki makam sahibi olunacağına, kurulan ortaklıkların büyük başarı ve kazanç getireceğine, hayatından ve şansından yana razı geleceğine, önünde güzel ve başarılı günler olacağına yorulur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir