AnaSayfa / Genel / Kahve falında beyaz kedi görmek

Kahve falında beyaz kedi görmek

Kahve falında beyaz kedi görmek bolluğa, berekete ve zenginliğe ulaşacağına, herşeyin en kalitelisine sahip olacağına, işinde çok ilerleyeceğine, böylelikle sorunlarının tek tek hallolmaya başlayacağına ve hayattan yana şansının döneceğine, haksızlıklara uğramadan, kötülüklerle karşılaşmadan yaşanacağına, bolluğa, berekete, güce ve kuvvete, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar göreceğine, stres ve sıkıntı gibi durumlarla sık sık karşı karşıya kalacağına, mutlu bir aile hayatına sahip olacağına, yolunda giden hayatının daha kalıcı, başarılı ve mutlu bir düzende devam edeceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının son bulacağına, planlarının işe yarayacağına bu sayede içindeki sıkıntılı durumdan kurtularak düze çıkacağına ve hayatının daha kolay hale geleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında beyaz kedi gördüyseniz:

  • Karşınızdaki kişiye bir an önce duygularınızı açmanız gerekiyor.

Kahve falında beyaz gri kedi görmek hiçbir riske ve engele takılmadan ve maddi kayba uğramadan, kazanç beklediği işte hayırlısıyla ilerleyeceğine, en büyük sorununun bile tatlılıkla hallolacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında küçük beyaz kedi yavrusu görmek iyi zamanlar geçireceğine, hayatının kolaylaşacağına, başarılarının artacağına böylece hayatının çok daha güzel ve keyifli bir hale geleceğine rivayet eder.

Kahve falında beyaz kedinin görmek hayat içinde çok rahat edeceğine, beklenen mirasın alınacağına işaret eder.

Kahve falında beyaz ve gri kedi görmek yapılacak olan işlerden çok kazanç geleceğine, sevdiği kişilerle uzun süreli bir ayrılık yaşayacağına delalet eder.

Kahve falında beyaz kediyle konuşmak bir sebeple etrafındaki bazı insanlar ile arasının açılacağına, yaptığı bu hatadan ötürü kendisini hiç affetmeyeceğine, sevilen ve saygı duyulan konumun korunacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında beyaz yavru kedi sevmek çok verimli bir çalışma içine girileceğine, zenginlik sahibi olunacağına, yardımcı olmayacağına ve sorunların üstüste geleceğine rivayet eder.

Kahve falında beyaz tüylü kedi görmek bilgisine ve deneyimlerine hiç uygun olmayan bir işte çalışmak zorunda kalacağına, işlerinde engellenemeyecek ve önüne geçilemeyecek bir yükselişe geçeceğine, malının, parasının ve canın güvende olacağına yorulur.

Kahve falında evinde beyaz kedi görmek ağız tadının yerine geleceğine, arkadaşları, dostları, akrabaları, ailesi ve diğer yakınları ile koyu muhabbette olacağına, arkadaş, dost olarak gördüğü insanlardan zarar göreceğine inanılır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir