AnaSayfa / Genel / Kahve falında beyaz iri dut görmek

Kahve falında beyaz iri dut görmek

Kahve falında beyaz iri dut görmek rahat edeceği ve mutlu olacağı bir döneme gireceğine, sevdiği kişilere bu dönem içinde çok büyük yardımlarda bulunacağına, iş hayatındaki çalışmalarının yarıda kalacağına, saygın kişiliğini insanlar arasında temizlemek için büyük bir uğraş vereceğine, yaşanan sıkıntıların ve zorlukların sona ereceğine, dertlerin biteceğine, yeni işlere girileceğine, daha büyük ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, dileklerin gerçekleşeceğine, başarıların devamlı olacağına, adını kirleteceğine, çok büyük bir mutluluğa ereceğine, ilaç kullanılması gereken bir hastalıkla uğraşılacağına, atılan adımların ve ele geçen fırsatların pek kazanç getirmeyeceğine, işlerinin açılacağına ve yüzünün de güleceğine inanılır.

Kahve falında beyaz iri dut gördüyseniz:

  • Tutamayacağınız sözler vermemelisiniz.

Kahve falında beyaz iri dut görmek kar sağlayacağına, hiçbir zaman yokluğa ve fakirliğe düşmeyeceğine, işsiz ve aşsız kalmayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında iri dut yemek işsiz olarak geçen zamanların zararını çıkarmak için kendisini çok yoracağına, evini geçindirmek ve hayatını sürdürmek için alınteri dökerek kazanç elde edeceğine, çok önemli bir sağlık sorunu olmadığı için kısa sürede ortadan kalkacağına delalet etmektedir.

Kahve falında iri dut görmek rızkının kesilmeyeceğine, büyük problemler yaşanacağına alamet etmektedir.

Kahve falında iri beyaz yılan görmek sıkıntılarının ve sorunlarının en kısa zamanda son bulacağına ve hayırlı kişiler ile hayırlı işlere gireceğine, fal sahibinin üzgün, moralsiz ve can sıkıcı günler geçireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında beyaz iri köpek görmek kararsız kalınan bir konuda yanlış bir tercih yapılacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük ilerleme kaydedileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında beyaz iri fare görmek çok zor dönemleri rahat bir şekilde yöneteceğine, büyük sıkıntıların çözülmesinde çok iyi ve başarılı adımlar atacağına, iyi niyetli kişilerle bir araya gelerek onlarla işbirliği yapacağına işaret etmektedir.

Kahve falında iri beyaz üzüm görmek çok büyük üzüntüler yaşayacağına, iş hayatında ister istemez ele bir haram malın geçeceğine, çok mutlu olacaklarına ve çok güzel bir hayat sürüleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında beyaz iri yılan görmek borcu olan kişiler için kolayca borcunu ödeyebileceğine, sorunlarının hızlı bir şekilde ortadan kalkacağına, ettiği zararları yakın zaman içinde ortadan kaldıracağına, kendisini zor zamanlar içinde bulsa bile maddi olarak çok rahata ereceğine delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.