AnaSayfa / Genel / Kahve falında beyaz deve görmek

Kahve falında beyaz deve görmek

Kahve falında beyaz deve görmek zor günlerin geride kalacağına, endişeli bekleyişlerin sona ereceğine, sevdiği ve değer verdiği bir işte üst sıralara çıkarak çok dikkat çekici işlere imza atacağına, eline geçen büyük fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, sevgi dolu haberler alınacağına, sermaye yatırdığı ihalelerin ve üzerinde gece gündüz çalıştığı projelerinin kendisine hayır getirmeyeceğine, olumlu gelişmelerle ve enerjisi yüksek kimselerle karşılaşacağına, rahat şekilde yaşayacağına, başka yatırımlar gerçekleştirmeyeceğine, sıkıntıların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, bolluk ve bereket içinde bir döneme girileceğine tabir olunur.

Kahve falında beyaz deve gördüyseniz:

  • Bazı konularda gereken hızda plan yapamadığınız için telaşlanabilirsiniz.

Kahve falında beyaz deveye binmek art niyetli kimselerin oyununa geleceğine, onlar tarafından aklının çelinmeye çalışılacağına, adının kirletilmeye çalışılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında beyaz develer görmek alacağı bazı haberler ile sorunlarından hızlı bir şekilde kurtulacağına, el attığı işlerde çok büyük başarılar kazanacağına, çok hayırlı kişiler ile tanışıp çok ses getiren biri olacağına ve rahat ereceğine, vatanına ve milletine hayırlı evlatlar yetiştireceğine ve onlarla her zaman gurur duyacağına işaret eder.

Kahve falında beyaz deve kesmek eşiyle arasına nifak sokulacağına ve kişinin kendisini ifade etmekte çok zorluk çekeceğine, hem dua alacağına işaret etmektedir.

Kahve falında beyaz deve yavrusu görmek manevi olarak tüm mukaddes değerlere sahip çıkarak hareket edeceğine, rahat bir hayata sahip olmaya yorulur.

Kahve falında beyaz deve kuşu görmek ekonomik açıdan büyük bir başarı elde edileceğine, bir sebeple çok zor zamanlar yaşayacağına, ancak yakın bir zaman içinde iş hayatında ve aile hayatında çok güzel gelişmelerle karşılaşacağına ve ilerleyen dönemlerde çok daha iyi bir duruma geleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında beyaz yavru deve görmek duymadığı sözleri duyacağına ve hiç şahit olmadığı bazı gerçeklere tanıklık edeceğine, verilen bir sözün yerine getirileceğine, hayır getirecek ve yeni iş kapıları açacak bir işe girileceğine, parasal olarak iyi bir kazanç elde edileceğine, tüm sıkıntıların arasında rahat bir nefes aldıracak bir haber alınacağına işaret etmektedir.

Kahve falında beyaz deve görmek insanlar arasında büyük itibar kazanacağına, elden arka arkaya paralar çıkacağına inanılır.

Kahve falında devenin uçtuğunu görmek uzun bir süre önce tanışılmış olan hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, kardeşler arasındaki bir sorunun çözüleceğine, hayır getirecek kişilerle güzel bir yola çıkılacağına, kendini ifade etmenin çarelerini bulacağına alamet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir