AnaSayfa / Genel / Kahve falında beton yol görmek

Kahve falında beton yol görmek

Kahve falında beton yol görmek bir sebeple çok büyük sorunlar yaşayacağına, işlerin ve düzenin bozulacağına ve ortaklıkların biteceğine, dostlarının ve yakın çevresinin her zaman güvenilir olacağına, fal sahibinin sırtının asla yere gelmeyeceğine, hayırlı bir kısmet ile tanışarak bir birliktelik yaşanacağına, borçlarını kolayca ödeyeceğine, sahip olacağı itibar ve zenginlik sayesinde de her zaman ayrıcalık ve özel muamele göreceğine, tövbelerin kabul olacağına, hayallerin kısa süre içinde gerçekleşeceğine, tartışmaların son bulacağına işaret eder.

Kahve falında beton yol gördüyseniz:

  • Kendi çizginizi bozmamalısınız.

Kahve falında beton yol görmek herkesin kendi yaşadığı hayata özeneceğine ve onu konuşacağına, yakın bir zaman içinde çok büyük başarılar kazanacağına, üzerine titrediği bir kişi ile hayırlı bir birliktelik yaşayacağına, daha sonra bu kişi ile dünyaevine gireceğine işarettir.

Kahve falında beton yol yapmak hayatını devam ettirecek kadar kazanç elde edeceğine, çok büyük çalışmalar ortaya koyacağına ve maddi açıdan çok yüklü miktarda kazanç elde edeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında beton merdiven çıkmak çok uzun bir süre boyunca akrabalarla arasına mesafe koyacağına, işler ilgili olarak büyük sıkıntılar yaşayacağına, uzun süreden beri birlikte olduğu bir kişiden ayrılacağına ve ruhsal ve parasal olarak hiç beklemediği bir duruma düşeceğine, ana baba duası alınacağına işarettir.

Kahve falında yeni beton görmek büyüklerine saygıda küçüklerine de sevgide artık hiç kusur etmeyeceğine, arzu ve emellerin kişinin istediği yönde gerçek olacağına inanılır.

Kahve falında betondan yapılmış merdiven görmek kısmetinin açılacağına, kurulu düzeninin olacağına, özel hayatının da yolunda gideceğine, kolay yoldan gelir elde edeceğine, geçim derdinin olmayacağına işaret eder.

Kahve falında beton kamyonu görmek prestij kaybı yaşanacağına, kendisini çok şanssız ve kısmetsiz olarak göreceğine bunun da onun bazen isyan etmesine, üzülmesine, sinirlenmesine ve gözyaşı dökmesine neden olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında yaş beton görmek iş hayatında hayırlı ve çok büyük miktarda kazanç sağlanacağına, bu sayede refah içinde yaşanacağına ve mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine, kötü gidişe dur denileceğine, çok yakın arkadaşlardan destek alınacağına işaret eder.

Kahve falında beton kazmak bir sebeple yeni bir yola başvurulacağına, hayallerini ve isteklerini yerine getirmek için var gücü ile mücadele edeceğine inanılır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir