AnaSayfa / Genel / Kahve falında bekar kızı evli görmek

Kahve falında bekar kızı evli görmek

Kahve falında bekar kızı evli görmek ilgili alanda çok büyük bir isim olunacağına, ortaya konulacak çalışmalar ile huzurlu bir döneme girileceğine, işlerinin hızlanacağına, konforunun yerinde olacağına ve maddi gücü ile insanlar arasında ayrıcalık kazanıp, özel muamele göreceğine, ekmeğinin çoğalacağına, hayırlı kısmetler ile karşılaşılacağına ve bol kazançlı ve çok bereketli bir yere terfi edileceğine, girilen bir yolda çok doğru bir noktaya girileceğine, bir sebeple kısa süre için de olsa sıkıntı duyulacağına, epeydir ödenemeyen borçların kısa süre içinde kolayca ödeneceğine inanılır.

Kahve falında bekar kızı evli gördüyseniz:

  • Sosyal aktivitelere katılmanız ya da yapacağınız yolculuklar esnasında yeni şeyler keşfedebilir ya da yeni kişilerle tanışabilirsiniz.

Kahve falında bekar kızı evli görmek nefsini terbiye etmeyi başaracağına, ailesi içinde yaşanan tartışmaların ve kavgaların sona ereceğine yorulur.

Kahve falında bekar kızın evli olduğunu görmek neşe ve sağlıkla geçeceğine, başka bir şehir ya da ülkeye taşınacağına, hasret çekileceğine delalet eder.

Kahve falında bekar bir kızın evli olduğunu görmek dertsiz ve tasasız bir döneme girileceğine, yolculuk yaparak bir hayra ermeye delalet etmektedir.

Kahve falında bekar kızını evli görmek elinden gelen herşeyi yapacağına, büyük kazançlar sağlanılacağına inanılır.

Kahve falında bekar bir kızı evli görmek iş bitiriciliği sayesinde ticaret dünyasının önde gelen isimleri arasında yer alacağına, çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında evli birinin bekar olduğunu görmek yakın bir kimsenin işle ilgili yapacağı bir yorumdan ötürü moralin iyice bozulacağına, uzun süreli planlarda ciddi değişiklikler olacağından dolayı kişinin hesaplarında da karışıklıklar çıkacağına işaret etmektedir.

Kahve falında bekar insanı evli görmek suç işleyeceğine, kişinin planlarının istediği yönde ilerleyeceğine, beraberinde pek çok arzusuna ulaşacağına delalettir.

Kahve falında bekar birini evli görmek bundan sonra hep başarılı işler yapacağına, annesinin ve babasının ettiği dualarla sırtının yere gelmeyeceğine işaret eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.