AnaSayfa / Genel / Kahve falında başkasının fotoğrafını çekmek

Kahve falında başkasının fotoğrafını çekmek

Kahve falında başkasının fotoğrafını çekmek aile bireyleri ile hiç gereği yokken tartışılacağına, onun tarafından haksızlığa ya da iftiraya uğrayacağına, varlık ve bolluk içinde bir hayat süreceğine, mutlu bir yuvaya sahip olunacağına ve zarar verebilecek kişilerle tüm ilişkilerin kesileceğine, haram ile helali ayıran bir bakış açısıyla hareket edileceğine ve asla yanlış yollara sapmadan yaşanacağına, atılacak adımlar sayesinde işlerini daha kolay bir şekilde halledeceğine, engellere takılmadan kolayca kariyer sahibi olacağına, herkes tarafından konuşulan biri olunacağına, hayallerin gerçekleşeceğine delalettir.

Kahve falında başkasının fotoğrafını çekmek gördüyseniz:

  • Birilerinin size karşı çok maddiyatçı davranması yüzünden zor durumda kalabilirsiniz.

Kahve falında birinin fotoğrafını çekmek kişinin günahlarına tövbe etmesi, şansın ve bahtının da açılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında sevdiğinle fotoğraf çekmek yaptığı başarılı ve büyük çalışmalar sayesinde işlerini yoluna sokacağına, kısa bir zaman içinde hayırlı kazançlar elde edeceğine yorulur.

Kahve falında ölmüş biriyle fotoğraf çekmek sıkıntıların, aksiliklerin ve sorunların üst üste geleceğine, tabiri caizse dağ gibi büyüyeceğine, sevdiklerinin kendisini terk edeceğine, ağız tadının da kaçacağına, atılacak adımlar sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine ve hiç beklenmedik bir çıkış yapılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında başbakanla fotoğraf çekmek erken evlilik yapacağına, ticaret hayatında da garanti olacak bir yere geleceğine inanılır.

Kahve falında eski sevgiliyle fotoğraf çekmek başarıdan başarıya koşacağına, aksiliklerin ve tersliklerin üst üste geleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında gelin fotoğrafı çekmek hayatının ortalarında olan kişiler için yeni ortamlara gireceğine ve çevresini genişleteceğine, ilerlemiş yaşta olanlar için de kötü bir olayın yaşanacağına, büyük savaşların yaşanacağına alamet eder.

Kahve falında ölü birinin fotoğrafını çekmek fal sahibinin gözyaşı dökeceğine, hayal kırıklığı yaşayacağına, maddi zarara neden olacak durumlarla karşı karşıya kalınacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında yılanın fotoğrafını çekmek eşiyle arasında soruna sebep olacak davranışlarda bulunacağına, güzel bir haneye sahip olunacağına tabir olunur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir