AnaSayfa / Genel / Kahve falında başında kurbağa görmek

Kahve falında başında kurbağa görmek

Kahve falında başında kurbağa görmek duaların boşa gideceğine, aşama kaydedeceğine, bir sebeple sırada bekleyen işlerin erteleneceğine ya da askıya alınacağına, ruhunun şifa bulacağına, karşı cinsten olan kişilerden gördüğü ilginin de her geçen gün büyüyeceğine, uzun zamandan beri birlikte olunan kişi ile artık evlilik yoluna girileceğine, sorunların yakında çözüme kavuşacağına, zor günlerin biteceğine, sevilen kişi ile yakın bir zaman içinde hayırlı bir karar verilip evlilik yoluna girileceğine, uzaktaki bir akrabadan hayırlı haberler alınacağına yorulmaktadır.

Kahve falında başında kurbağa gördüyseniz:

  • Herşey size sıkıntı verebilir, olumsuz gözükebilir.

Kahve falında başında kurbağa görmek bir sebeple yapılacak işlerde çok emek verilmesine ve sabır gösterilmesine rağmen bir sonuca ulaşılamayacağına, akraba ilişkilerinin her zaman samimi ve sıkı olacağına delalettir.

Kahve falında zehirli kurbağa görmek daha büyük ve konforlu bir eve taşınacağına, çok büyük üzüntü yaşayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında rengarenk kurbağa görmek falı kapatan kişinin Kur’an ve Allah aşkıyla yanıp tutuşacağına, kara ve kötü günlerin kapısını çalacağına işaret eder.

Kahve falında yeşil renkli kurbağa görmek aile bireylerinden biri ile ilgili üzücü bir haber alacağına, kişinin karşısına her zaman hayatında kalacak kimseler çıkacağına yorulur.

Kahve falında kurbağa sesi duymak çok daha iyi koşullara sahip olacağına, zenginliğinin tükenmeyeceğine işaret eder.

Kahve falında yavru kurbağa görmek bolluk ve bereket içinde geçecek olan bir döneme girileceğine, çok zor zamanlar geçirdikten sonra rahata erileceğine, sıkıntıların son bulacağına delalettir.

Kahve falında büyük kurbağa görmek bekar ise evleneceğine, yokluktan, parasızlıktan ve işsizlikten kurtulacağına yorulur.

Kahve falında hamile kurbağa görmek köşeye sıkıştıracağına, edepli olmak ve adap bilmek konularında kişilere hocalık edeceğine tabir olunur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir