AnaSayfa / Genel / Kahve falında balkonun çöktüğünü görmek

Kahve falında balkonun çöktüğünü görmek

Kahve falında balkonun çöktüğünü görmek gerçekleşmeyen hayallerin kalpte ukde kalacağına, çok güzel ve hayırlı bir şekilde sorunun ortadan kaldırılması ile iş yerinde büyük bir ferahlık ve mutluluk yaşanacağına ve çok güzel ve huzurlu günlerin görüleceğine, çok hayırlı ve güzel olaylar ile karşılaşacağına, sevdiği kişilerden bulacağı maddi ve manevi yardımları bu akrabasının sorununu çözmek için kullanacağına ve böylece çok rahat edeceğine, çok daha iyi günler göreceğine, işlerinin açılıp kazancının artacağına, yakın bir zaman içinde evlat sahibi olunacağına, aile bireyleri tarafından deyim yerindeyse kendisine cephe alınacağına, fal sahibinin yalnızlaşacağına, çaresiz ve üzgün hallere düşeceğine, moralinin yerine geleceğine, elinin de bollaşacağına tabir olunur.

Kahve falında balkonun çöktüğünü gördüyseniz:

  • Diğerlerine yardım ederken farklı düşünmeniz gerekiyor.

Kahve falında balkon yıkılması görmek öfkeli hareketlerde bulunacağına, yeni bir iş konusunda anlaşma sağlanacağına alamet eder.

Kahve falında balkondan düşen bebek görmek gönlünün rahata ereceğine, daha fazla gelir elde edeceğine, geçimini daha kolay şekilde sağlayacağına yorulur.

Kahve falında balkonda yılan öldürmek kazancının da aynı oranda artacağına, deniz aşırı işler yapılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında eski sevgiliyi balkonda görmek eline geçen bazı fırsatlar sayesinde işlerini yoluna sokarak kısa da olsa bir tatile çıkacağına, biraz dinleneceğine, büyük beklentiler ile girilen işler sonunda zarar edileceğine, sağlıklı iken hastalıklar geleceğine ve hastayken hastalığın ilerleyeceğine ve çok büyük sorunların yaşanacağına delalet eder.

Kahve falında çocuğunu balkondan düşerken görmek aslında nasıl yapılması ya da hareket edilmesi gerektiği konusunda bazı fikirler alınacağına, kişinin korkulardan, kuruntulardan, borçlardan, hastalıklardan ve huzursuzluktan uzak kalacağı bir hayatı olacağına inanılır.

Kahve falında annenin balkondan düştüğünü görmek ancak kendisini daha sonra toparlayacağına, herşeyin neredeyse hayal ettiklerine çok yakın olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında evin balkonundan bakmak gönül ilişkisi yaşanan bir kişi ile alınacak karar doğrultusunda yolların ayrılacağına, rahatının ve sağlığının bozulacağına, kazancının düşeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında balkondan çamaşır toplamak ahlakta da olgunlaşıp, güzelleşeceğine, hayatındaki rahatlığın artacağına tabir olunur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir