AnaSayfa / Genel / Kahve falında balıkların zıpladığını görmek

Kahve falında balıkların zıpladığını görmek

Kahve falında balıkların zıpladığını görmek herkesin karşısında düğme ilikleyeceğine, sevdiği kişiler ile birlikte daha önce el atmaya cesaret edemeyeceği bazı büyük ve yorucu çalışmalara imza atacağına, çektiği tüm sıkıntıların sona ereceğine ve artık rahat bir nefes alacağına, falı kapatan kişinin, çok büyük üzüntüler yaşamasına sebep olacağına ve çok sıkıntılı ve sorunlu bir dönem geçireceğine, çok hareketli ve heyecanlı günler yaşayacağına, sevdiği ve çok istediği bir projeyi hayat geçirerek etrafındaki herkesin dikkatini çekeceğine, falı kapatan kişinin artık kaderinin yüzüne güleceğine, yaşamının kendi istediği şekilde ilerlemeye başlayacağına, hayırlı ve de uğurlu olacak girişimlerde bulunacağına delalettir.

Kahve falında balıkların zıpladığını gördüyseniz:

  • Hoşlanmayacağınız misafirleriniz olabilir veya birilerini ağırlamak için masrafa girebilirsiniz.

Kahve falında balığın zıpladığını görmek emeklerin karşılığında hak edilen noktaya gelineceğine, hedeflerin gerçekleştirileceğine, maddi anlamda refahın yerinde olacağına, sahip olunan mal varlıklarına yenilerinin ekleneceğine, kalabalık bir aileye sahip olunacağına yorulur.

Kahve falında balıkların zıpladığını görmek rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, sıkıntıların ve sorunların biteceğine, ev sahibi olacağına ve atacağı adımlar sayesinde kendisine yüklü miktarda kazanç getirecek bir işe gireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında uçarak zıplamak sevilen ve değer verilen bir kişinin ihanetine uğranacağına, düşmanlık besleyen kişilerin ve rakiplerin çok sevineceği bir  duruma düşüleceğine, düşmanlarını alt edeceğine alamet eder.

Kahve falında yükseğe zıpladığını görmek uzaktaki bir akrabadan çok güzel ve hayırlı bir haber alınacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını bu şekilde ortadan kaldıracağına işaret eder.

Kahve falında yüksek bir yerden zıplamak yeni sorunların çıkmasını ve çok kötü sonuçlar doğurmasını engelleyeceğine, eş, dost ve akrabalar ile çok hayırlı ve güzel bir çalışma gerçekleştirileceğine rivayet eder.

Kahve falında tavşanın zıpladığını görmek büyük ve güzel gelişmeler sayesinde işini büyüteceğine, kendisini üzen ve kıran kişiler ile yollarını en kısa zaman içinde ayıracağına, eline geçen iş fırsatlarını çok daha rahat bir şekilde değerlendireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında çok yüksek zıplamak ailesinin de tasvip etmediği konularda direttiği için başını belaya sokacağına, sıkıntılarından, hastalıklarından, dertlerinden, kötü düşüncelerinden, kendini mutsuz, huzursuz ve tedirgin eden her türlü duygusundan kurtulacağına tabir olunur.

Kahve falında çekirgenin zıpladığını görmek sağlıkla ilgili sorunların çözüm bulacağına, ardından alınacak kararlar ve atılacak adımlar sayesinde projenin ayağa kaldırılacağına işaret eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.