AnaSayfa / Genel / Kahve falında balık yemek istemek

Kahve falında balık yemek istemek

Kahve falında balık yemek istemek yaşamının tazeleneceğine, ancak yılmayacağına, büyük ve başarılı adımlar atacağına, kısmetin kapanacağına, parasal ve ruhsal olarak büyük kayıplar yaşanacağına, planların boşa gideceğine, ağız tadının, moralinin, neşesinin ve sağlığının yerine gelmesine vesile olacak kısmetler alacağına, kendisine ev ve araba gibi şeyler alarak büyük bir zenginliğe kavuşacağına, kudretli kişiler arasına gireceğine, sorunlarından ötürü kendisine gelemeyeceğine yorulur.

Kahve falında balık yemek istemek gördüyseniz:

  • Aşk hayatınızı hafife almayın.

Kahve falında balık yemek istemek maddi güç elde edeceğine, zor durumlardan kurtuluşa erileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında balık istemek insanlar arasında çok ses getirileceğine ve uzun zamandan beri çok sık rastlanmamış olan bazı fikirler ile projeler ortaya konulacağına, anne ve babanın kalbinin kırılacağına rivayet eder.

Kahve falında birinden balık istemek attığı her adımı düşüneceğine, endişelerini ve üzüntülerini atlatacağına tabir olunur.

Kahve falında yumurta yemek istemek uzun süreden beri ödenemeyen borçlarını ödeyeceğine, bir sebeple çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşayacağına, maddi olarak çok zarara uğradığı bir sırada hiç beklemediği bir yerden çok büyük bir kazanç elde ede edeceğine inanılır.

Kahve falında tatlı yemek istemek neşesini ve ağız tadını kaçıracağına, çok mutlu olacağına, sıkıntılarını ortadan kaldıracağına, eline geçen imkânlar sayesinde çok istediği şeylere yakın zaman içinde kavuşacağına ve uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine alamet eder.

Kahve falında ölü birinin yemek istemek sıkıntılı geçen bir dönemin sevilen bir kişinin yardım etmesi sayesinde çok hayırlı ve kazançlı bir şekilde sona ereceğine, kişinin planlarının istediği yönde ilerleyeceğine alamet eder.

Kahve falında ölünün yemek istediğini görmek platonik olarak başlayan bir ilişkinin ilgi duyulan kişiye açılma sayesinde iki kişilik bir hal alacağına, karanlıkların aydınlanacağına ve depresif bir kişilik sergileyen bir akrabanın düzeleceğine, rahat ve kazançlı bir işin başına geçeceğine delalettir.

Kahve falında komşudan yemek istemek işlerinde büyük miktarda bolluk ve bereket olacağına, eşi ile problemler yaşayacağına rivayet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.