AnaSayfa / Genel / Kahve falında bahçede arı görmek

Kahve falında bahçede arı görmek

Kahve falında bahçede arı görmek iş hayatında çok büyük atılımlar gerçekleştireceğine, uzun yıllardan beri sakladığı ve en yakınındaki kişilere bile anlatmadığı sırlarının açığa çıkacağına, bu sebeple bazı problemlerin başgöstereceğine, yakın bir zaman içinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, maddi açıdan çok iyi bir seviyeye gelineceğine, yaşayacağı bir rahatsızlıktan yakın zaman içinde herhangi zarar görmeden kurtulacağına, yakın zaman içinde kazancının artacağına, kişinin sadece kazancının değil aynı zamanda rütbesinin de yükseleceğine, ancak daha sonra dedikoduyu çıkaran kişileri bularak adli yollarla hakkını arayacağına işarettir.

Kahve falında bahçede arı gördüyseniz:

  • İlerlemek istiyorsanız maddi konularda daha gerçekçi olmalı veya gerçekçi planlar yapmalısınız.

Kahve falında bahçede arı görmek çok büyük mal ve mülk sahibi olunacağına, çok büyük bir şöhrete kavuşacağına rivayet eder.

Kahve falında arı ve sinek görmek işlerinde engellenemeyecek ve önüne geçilemeyecek bir yükselişe geçeceğine, malının, parasının ve canın güvende olacağına, kötü günler geçirilse de, psikolojisini bozmayan fal sahibinin her kötülükte bir fırsat göreceğine işaret etmektedir.

Kahve falında arı istilasına uğramak hain bir kişi tarafından oyuna getirileceğine, moralin bozulacağına, uzun zamandan beri yapılan işte başarıların kıskanılmasına tabir olunur.

Kahve falında arıyı öldürmeye çalışmak büyük miktarda kazanç sağlayacağına, hayatının her geçen gün kendisine daha büyük mutluluk ve hayır getireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında küçük arı görmek çok büyük başarılar kazanılacağına, ortaya bazı küçük sorunların çıkacağına delalettir.

Kahve falında arı sokmasını görmek kişinin ömrünün son anına kadar sevdikleri ile huzur ve barış içinde yaşayacağına, dertlerin, üzüntülerin ve tartışmaların biteceğine işarettir.

Kahve falında arıyı bal yaparken görmek strese ve üzüntüye sebep olan durumların ortadan kaldırılacağına, sıkıntıya ve zahmete düşeceğine delalettir.

Kahve falında arıya sokulmak mali krize gireceğine, rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine rivayet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir