Kahve falında bağırsak temizlemek

Kahve falında bağırsak temizlemek sağlığına ve huzuruna kavuşacağına, huzurunun, mutluluğunun, azalacağına, etrafınızdan bir kişiye fazlasıyla değer vermeye başladığınıza, girdiği işlerde zorluk çekeceğine, kişinin kazancının düşmesiyle birlikte maddi gücünün de azalacağına, dini vecibelerini yerine getireceğine, sevineceğine ve mutlu olacağına, kazanç ve mal kaybına uğrayacağına delalettir.

Kahve falında bağırsak temizlemek gördüyseniz:

  • Uzun zamandır hayal ettiğiniz amaçlarınızdan bahsediyordunuz.

Kahve falında hayvan bağırsağı temizlemek üzülen bir arkadaşa yardımcı olunacağına, kısa süre içinde büyük atılımlar gerçekleştireceğine delalettir.

Kahve falında koyun bağırsağı temizlemek bir sebeple çok zorlanacağına, dertlerin bölüşüleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında bağırsak temizlemek kişinin kendi gelişimini destekleyen konulara açık durması ile daha iyi bir kariyer elde edeceğine, şansın ve paranın bu dönemde kişinin yanında olacağına, çok büyük paralar ve mallar kaybedeceğine, iş hayatında çok büyük bir düşüş yaşanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında bağırsak kanseri olduğunu görmek yaptığı çalışmalardan ve girdiği işlerden çok büyük miktarda zararlara uğrayacağına, maddi sorunların yavaş yavaş sona ereceğine ve yakın zamanda kişinin rahat bir nefes alacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında bağırsak solucanı görmek amaçların gerçekleşmeyeceğine, maddi ve manevi olarak da kayıpların olacağına, hiç beklemediği kadar büyük miktarda kazanç elde edeceğine inanılır.

Kahve falında ağızdan bağırsak çıkarmak ailesini de aynı ölçüde mutlu edip, gururlandıracak işler yapacağına, kötü sözler duyacağına delalet eder.

Kahve falında kalın bağırsak görmek huzur ve mutluluğun hüküm süreceğine, hayallerine kavuşarak çok mutlu ve sevinçli bir hayata sahip olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında hayvan bağırsağı görmek yapacağı ortak bir iş sayesinde ömrünün sonuna kadar rahat bir hayat yaşayacağına, çok iyi şeylere alamet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top