AnaSayfa / Genel / Kahve falında bağırsak solucanı görmek

Kahve falında bağırsak solucanı görmek

Kahve falında bağırsak solucanı görmek bekar ise evleneceğine, borçlarının biteceğine ve üzüntülerinin yerini mutluluğa bırakacağına, ortak olarak gireceği bir işte hiç beklemediği kadar büyük kazançlar elde edeceğine, gireceği işlerde başarı elde edeceğine, büyük sıkıntılar çekeceğine, insanlar tarafından kötü muameleye uğrayacağına, aydınlık bir geleceğe sahip olunacağına ve sağlıkla ilgili olarak yaşanan bir sorunun düzeltileceğine, ilim irfan öğreneceğine ve âlim kişilerden sayılacağına, hayatını dilediği hale getirmek için bu yönde hareket edeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında bağırsak solucanı gördüyseniz:

  • Beklenmedik şekilde farklı şeyler size esin kaynağı olabilir.

Kahve falında bağırsak solucanı düşürmek çevresinde olup bitenlerin farkına vardığı gibi, her zaman akıllıca hamleler yaparak başarısının önündeki engelleri tek tek temizleyeceğine, orada tatsız olaylar yaşayacağına alamet eder.

Kahve falında bağırsak solucanı görmek maddi ve manevi olarak gücünü kaybedeceğine, maddi sıkıntıların kurulacak bir ortaklık sayesinde ortadan kalkacağına rivayet eder.

Kahve falında bağırsak ameliyatı görmek rakipleri arasında başarıları ile ön plana çıkacağına, iş hayatında ortaya koyacağı projeler sayesinde önünün açılacağına, hayırlı bir kısmetle yollarını birleştireceğine işarettir.

Kahve falında insan bağırsağı yemek başarılarının düşmesi nedeni ile makamının zarar göreceğine, sorunların ve engellerin biteceğine, sevinçli ve güzel haberler alınacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında bağırsak kusmak projelerinin beklediği ilgiyi ve takdiri alacağına, aksiliklerle dolu bir işe gireceğine delalet eder.

Kahve falında koyun bağırsağı temizlemek ağız tadının, keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine, sabır ve azim ile hayal edilen herşeye kavuşulacağına işaret eder.

Kahve falında koyun bağırsağı görmek uzun zamandan beri hayal edilen herşeye kavuşulacağına, kazancının umduğu gibi devam etmeyeceğine, çok büyük üzüntü ve sıkıntı duyacağına tabir olunur.

Kahve falında kedi bağırsağı görmek uzun zaman önce başladığı ancak sonra üzerine düşünemediği bir proje ile ilgili olarak yeni adımlar atmaya başlayacağına ve bu sayede bazı kişilerin dikkatini çekeceğine, sevdiği kişileri de yanına alacağına rivayet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.